Цирк на дроті• 01 мая в 16:04
Кто в теме что сейчас с рынком недвижимости
покупать или ещё подождать?
Молчалка• 01 мая в 16:08
Моніторила один ЖК. Планувала в червні глянути під час відпустки. Повідомили, що ціни піднімаються з 1 травня на 20-40 дол за 1 кв м.
Думайте.
Lydmila408• 01 мая в 16:09
Я купила по сертифікату ’Е відновлення’
Таких ,как я,с сертификатами- много.
Тётушка Лошадь• 01 мая в 16:26
Все дорожчає, стройматеріали дорожчають, а ви чекаєте зниження на нерухомість...
Купуйте!
Вероятненько• 01 мая в 16:28
Ответ дляЗроблено у 80-х
Я вже давно купила і не чекаю здешевлення. І вам раджу..
аналогічно. За той час що чекала би ще чогось, вже 80к на оренді заробила.
Drift.com.ua• 01 мая в 16:38
Сейчас рынок не про «ждать обвала». Скорее стагнация с плавным ростом: хорошие объекты быстро забирают, переоценённые висят и потом скидываются. Сильного падения не ожидают, а рост вполне возможен из-за ограниченного предложения и дорогого строительства.
Если берёшь для себя — можно покупать, просто торгуйся и выбирай ликвид. Если ждёшь «дна» — есть риск потом взять дороже.
Если хочешь чуть глубже разобраться, глянь аналитику на
— там нормально разжёвано по инвестициям и рынкам, без инфоцыганщины.
АБВГДейка• 03 мая в 01:13
Ответ дляLydmila408
Я купила по сертифікату ’Е відновлення’
Таких ,как я,с сертификатами- много.
Пам´ятаю Ваші коменти що не могли знайти підходящий варіант. Рада, що таки знайшли. Вітаю! А де яку якщо не секрет? Продавець одразу погодився чи ціну накинув?
Lydmila408• 03 мая в 05:54
Ответ дляАБВГДейка
Ціну скинув на 2000$(послуги риелтора відминусовав)..ми без риелтора обійшлись.
В суму сертифіката я не вложились..доплачувала.
Квартира з новим недешевим євроремонтом..кондиціонер,деякі нові меблі є.
Ремонт зроблен для СЕБЕ
Ми хотіли простіше і дешевше,але глянули ,що підтягуються вже продавці квартир ,де простий ремонт зроблен і таку ж ціну вже теж просять,купили цю квартиру.Вона того варта.
Там не хозяїн квартири ремонт робив,а молодий хлопець ,який думав,що потім викупить цю квартиру,але не зміг викупити..
Не треба робити дорогий ремонт,якщо ти там НІХТО.
Грошей в ремонт вбухано не мало..і все новеньке..
Ремонт зроблен для СЕБЕ
АБВГДейка• 03 мая в 19:03
Ответ дляLydmila408
Ремонт зроблен для СЕБЕ
Добре, що так вийшло, бо більшість хоче готівку у валюті і за ризики підвищення курсу за період зняття гривні по сто тисяч збільшують ціну. Та й ремонт зараз дуже дорого робити. Це десь Західна чи Центральна Україна?
Lydmila408• 03 мая в 20:06
Ответ дляАБВГДейка
Центральна.
Ремонт тут бомба..і ніхто не жив після ремонта.
.
Ми по людські з продавцем.
Курс я порахувала 44.35(на момент сделки ,це був курс продажу)..Але якщо б він піднявся ,то я б йому доплатила.
Що ми не люди?
Гроші йому на картку зайшли швидко.
Вже він все отримав і на $ обміняв.Продаж валюти більше позначки 44.35 не піднялась.
Все добре!
.
Ми по людські з продавцем.
Що ми не люди?
Гроші йому на картку зайшли швидко.
Все добре!