Лялькодзьоб• 13 мая 2024

За що платять нотаріусам такі гроші?

Чому їх послуги такі дорогі? Ці гроші йдуть до казни чи їм в кішеню?
Смурфик• 13 мая 2024
Частково там є їх гроші, частково державне мито. З їх грошей вони мають оплатити податки (бо тут вони НІЯК не можуть в чорну), зарплату помічнику, оренду приміщення, сервіси і тд

Меряю от 0• 13 мая 2024
За правильне оформлення документів, щоб потім не доказувати недоказуєме
Кумедна• 13 мая 2024
Є державні нотаріуси і приватні.
Дивне у вас питання.
А те, що послуги адвокатів дорогі, вас також дивує?))
Смурфик• 13 мая 2024
Ответ дляКумедна
Є державні нотаріуси і приватні.
Дивне у вас питання.
Та і взагалі це життя. Куди не плюнь
Мама Чели• 13 мая 2024
Ну так і ви можете піти в нотаріуси
Оскільки я адвокат, то звісно маю багато знайомих і друзів нотаріусів. Ну не такі вже там і великі гроші, особливо зараз. Нотаріус як самозайнята особа 20% податків сплачує і реально заробляє 70-200 тис(рідко) . в місяць
Кумедна• 13 мая 2024
Та навіть якісний манікюр! Будь-яка послуга не є дешевою. Жодна.
Масаж, курси іноземної мови, консультація психолога, стоматологія - все недешеве.
Смурфик• 13 мая 2024
А ще треба згадати як люди нотаріусами стають) це 6 років університету, 6 років стажу за три копійки, це обовʼязково, іспит, який коштує дофіга (офіційні платежі), обов’язкова оренда приміщення з двома кімнатами, сейф і тд. Купа вимог є до нотаріуса і навіть приміщення, де він працює
к.Буланова• 13 мая 2024
Ответ дляСмурфик
Люди ж этого не считают))
СкрипяСердцем• 13 мая 2024
Є дешеві нотаріуси, користуйтеся.

Просто Фіфа• 13 мая 2024
За ответственность
Банка з медом• 13 мая 2024
Я теж не розумію. Держнотаріус, заповіт написати більше 2000 грн. За шо?

Я вже не кажу про оформлення спадщіни.
Смурфик• 13 мая 2024
Ответ дляк.Буланова
Люди ж этого не считают))
Та взагалі таке розуміння, що послуги мають бути ледь не безкоштовно, що не візьми
Крию матом страшно• 13 мая 2024
Ответ дляк.Буланова
Люди ж этого не считают))
На разве только нотариусы участия в универе? Больше никто?))
Смурфик• 13 мая 2024
Ответ дляБанка з медом

Я вже не кажу про оформлення спадщіни.
Всього 2000 тис?
к.Буланова• 13 мая 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Причём тут универ?
Станьте нотариусом)
Смурфик• 13 мая 2024
Ответ дляКрию матом страшно
+ 6 років досвіду, за який майже не платять. Це по факту 12 років навчання. Скласти іспит, приміщення це вкласти 50-100 тис баксів. Це реальні цифри, без взяток
Ромашкинная• 13 мая 2024
за знания, опыт
Луковая• 13 мая 2024
Нотаріусом стають довго і дорого
КоролеВешна• 13 мая 2024
Ответ дляМама Чели
Ну так і ви можете піти в нотаріуси
не смешите, у меня муж помощник нотариуса, знаю точно, что нотариусы гараздо больше получают

Меряю от 0• 13 мая 2024
Ответ дляМама Чели
Ну так і ви можете піти в нотаріуси
70-200 тисяч - це не так вже й мало навіть для Києва.
Меряю от 0• 13 мая 2024
Ответ дляБанка з медом

Я вже не кажу про оформлення спадщіни.
Якщо є що наслідувати, то можна й заплатити
Чудовий каламбур• 13 мая 2024
Ответ дляСмурфик
Это сейчас 6 лет учатся? У мамы 4 года заочки, нотариус
Смурфик• 13 мая 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Зараз 6, Бакалавр 4 роки + 2 роки магістр
Чудовий каламбур• 13 мая 2024
Ответ дляСмурфик
Первый раз слышу
Смурфик• 13 мая 2024
Ответ дляКоролеВешна
Ну ви ж розумієте що різні нотаріуси різні суми отримують) то як сказати що всі майстри манікюру отримують 20 тис в місяць
Смурфик• 13 мая 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Первый раз слышу
Так вже давненько
Бабо-лебідка• 13 мая 2024
За що платять стоматологам такі гроші?)
автор Лялькодзьоб • 13 мая 2024
Треба дітей в нотаріуси віддавати
Смурфик• 13 мая 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Треба дітей в нотаріуси віддавати
Віддавайте) один нотаріус, другий стоматолог
автор Лялькодзьоб • 13 мая 2024
Ответ дляМеряю от 0
Так а чого має людина платити тому нотаріусу? Навіть якщо спадщина й велика. Це усюду в світі такі розцінки чи в нас тільки?