в этой темке смешное и анекдоты . без обид . все обиды писать только в майдан и антимайдан .
Rabota В интернете• 27 февраля 2014
Приходить файна гадзиня до греко-католицького священника: панеотець, а чи можна тра*атись у великий піст? адже ніяк не можемо завагітніти, тільки пролікувались, лікар каже - саме час. Чи це не гріх? Не гріх, якщо назвете дитинку Майданеллою або Майданом.