Самая СоветЧиваЯ• 13 мая 2024

Ваш чоловік має золоті руки?

Мій працює руками, у своїй сфері професіонал. За все решта, сміливо береться, але потрібно поїхати 1-2 рази в магазин, щось докупити. Купити новий унітаз і новий годинник, бо ремонт виявився поганим. Мене це страшенно виводить. Я все чекаю, що зараз він зробить, а він вже в будівельному другий раз за день. А як ваші чоловіки?
Коко На Страже• 13 мая 2024
шо толку, если теперь он на войне.
только смотрю на его фотки и плачу ((

Голубка миру• 13 мая 2024
Золоті руки. Фен весь в ізолєнті , 20 років, вже разів 8 ремонтував.
Весела бджілка• 13 мая 2024
Да, у моего золотые руки
Виниловая пластинка• 13 мая 2024
Люба фізична праця не його)
УжеВотДа• 13 мая 2024
У моего золотая банковская карта.
Божа кульбабка• 13 мая 2024
Ну вы наверное тоже не богиня в сексе и не готовите, как шеф-повар.

Будьте требовательны к себе прежде всего.
Тем более, это ваш муж. Бачили очі.

Фу, это так неприятно!
Не против• 13 мая 2024
все может отремонтировать. Но при этом пять в раз смотается в магазин. меня вообще не парит это - наоборот - он зато такой деловой
автор Самая СоветЧиваЯ • 13 мая 2024
Ответ дляБожа кульбабка

Тем более, это ваш муж. Бачили очі.

Фу, это так неприятно!
Фу на вас. Я ідеальна жінка у всьому.
220В• 13 мая 2024
Має золоту голову. Руками теж може щось склепати, як захоче, та не часто хоче

Мрію про космос• 13 мая 2024
Золоті, тільки з золотої дупки, але має гарно підвішений золотий язик та базу золотих контактів, ну і золоту карту, тому все робиться швидко
Божа кульбабка• 13 мая 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Фу на вас. Я ідеальна жінка у всьому.
У идеальной - идеальный муж 😤
А Я Самая Самая• 13 мая 2024
Ответ дляГолубка миру
У меня плойка также.
Подружки подарили плойку еще в лохматом 2012 году, она неубиваемая)
Муж ее постоянно чинит.
Сусановна• 13 мая 2024
Батько цвях не міг забити як і його батько. Заміж вирішила вийду лише за хлопця, що буде рукастий. З дитинства воротить від неохайних майстрів, що батько кликав ледь щось зламалось.
Prervana• 13 мая 2024
Да. И я это очень ценю.
автор Самая СоветЧиваЯ • 13 мая 2024
Ответ дляНе против
А мене виводить, я помитись хочу, а бойлер розібраний
Тут как тут• 13 мая 2024
Нет, вообще безрукий. Но у него золотые мозги и он зарабатывает на оплату чужих золотых рук))
Матраскин Брат• 13 мая 2024
Ответ дляГолубка миру
Хазяїн 🤣
Natalia505• 13 мая 2024
Так, вміє абсолютно все. Часу дуже мало, на роботі постійно. Доводиться іноді наймати майстрів, потім доробляємо, переробляємо разом. Мені вся робота інших, криворука. А так вся електрика, сантехніка, дерева ріже ризиковані, столярка, фарбування, меблі збирає чудово,все. Не готує тільки, не хоче.
Сколько_мне_лет?• 13 мая 2024
Ага. З *опи ростуть.

Сосиска_Втесте• 13 мая 2024
Золота голова у нього. Він заробляє досить добре. Руками не вміє працювати.
Хомо_сапиенс• 13 мая 2024
А у меня посредственный, ленивый. Руками по мелочи что-то может сделать.
Но очень хороший, добрый, заботливый и очень меня любит.
Комиссия50%• 13 мая 2024
Ответ дляСусановна
А який виявився ваш чоловік?
Комиссия50%• 13 мая 2024
У мого золоті руки, тільки золотими кінцями у плечі ввіткнуті.
Prervana• 13 мая 2024
Ответ дляNatalia505
У меня то же самое. Но еще и готовит. Процентов 70 еды, которую мы едим - это его рук дело) Мясо во всех вариантах само собой, супы, борщи, пловы, приколы всякие типа чебуреков... Мне проще перечислить, что готовлю я. Салаты, бутерброды-бургеры, сырники, азиатские всякие штуки и консервация. Остальное - на муже)
Добротная• 13 мая 2024
только то, что связано с компьютерами и тп.
разобрать/собрать
и готовит 90% он

все остальное никак
Тракторні війська• 13 мая 2024
Ответ дляУжеВотДа
У моего золотая банковская карта.
у мене якась чорна, я сама собі все куплю
Natalia505• 13 мая 2024
Ответ дляPrervana
Ми намагаємось щось готове іноді купувати. Ненавидимо те готування але я дома і готую краще. Ще в нього якісь пошукові здібності. Я гублю все, що можна загубити, ніколи не пам´ятаю де, що, діваю. З переїздом взагалі треш, мозок не адаптується ще. А він в мій хаос вносить порядок.
Сусановна• 13 мая 2024
Ответ дляКомиссия50%
А який виявився ваш чоловік?
Я не одружена)
Prervana• 13 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Мой бесится, но тоже всегда подсказывает, куда я что засунула😆
Воздух в банке• 13 мая 2024
Мій може зробити все, але його треба довго просити і стимулюіати, направляти. Зараз війна і в нього взагалі руки не стоять щось робить, він впевнений , що питання кількох років нам тут ще жити((