ПультОт_БМВ• 13 мая 2024
Готель Красна Поляна Паляниця
Доброго дня, розглядаю готелі на заході на вересень. Нас двоє + дитина 5 років.
Може хто був у Красній поляні восени? Чи взагалі? Які відгуки?
З горіха зерня• 14 мая 2024
Ми були два рази, декілька років тому. Сподобалося дуже, смачна їжа, напої, басейн, джакузі, чани, баня. Багато МК для дітей, екскурсії в гори. По вечорам біля вогнища пісні під гітару і глінтвейн. Для дорослих гра «Мафія»
Діти і дорослі задоволені 👍🏻