Вот останавливают мужчину среди улицы и просят предъявить документы. А дальше? Почему одним просто выписывают очередную повестку, а других заталкивают в бус? Ну ок, допустим затолкали. А что там? Вырывающегося, орущего мужчину заставляют пройти ВЛК? Или задаю вопрос типа "Ну что, дорогой, на фронт или в тюрьму?" А если человек действительно готов штраф заплатить, готов лишиться имущества, даже готов отсидеть срок. Но не желает на фронт на верную гибель? Какой алгоритм работы с такими? Неужели даже их силой в окопы отправляют?
Natal_ka91• 14 мая 2024
Ответ дляoboeva
Продолжение одесской истории,вы видите,они обратились ,чтоб выяснить с какой целью сделано компрометирующее видео.)))
Все що хочеш можна списати на іпсо і провокацію на користь русні
KoZa-biRuZa• 14 мая 2024
Ответ дляdiamond_shop
ви для цього зареєструвалися? скарга на тему
Мене теж це цікавить, скаржитиметесь іна мене? Наче з Місяця ви!
МАМА НИКИТКИ-2• 14 мая 2024
Ответ дляoboeva
Та почему же в 14 году выборы были неконституционными,Янык мог в суд подать,или надо было его полгода ждать?
Тому що в правовій державі, якщо результати виборів підтасовані- скасовують усе і призначають нові вибори ( це я про 2004 рік)
Щодо 14. Ви справді вірите, що Яник в українському суді міг щось виграти в той час? А надалі- читайте, скільки судів вже виграла та злочинна влада. І на підставі чого більшості зняті і санкціі і звинувачення в штатах і ЄС, навіть з яника. А і до речі, ви в курсі, що судом з прав людини розглядається позов Яника проти України? І саме упередженість правосуддя - головна тема того позову. Поцікавтесь. Справа на фінальному етапі і шансів її виграти в України небагато.
Светлана Борисполь• 14 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Зорієнтуйте, де можна почитати про цей позов?
Ответ дляТатьяна-57fb
не бьют и отправляют на убой по хорошему, мирно тех кто молчит мирно поедет умирать за спикера например с думы который весит 200 кг и всех остальных
Вы что-то хотите доказать? Чего пыжитесь ? Везде умирают за спикеров/#уикеров дум/рад. Везде люди лохи и мусор, которые давно живут при капитализме, а им втирают о каких то государствах. В курсе что такое капитализм? Или будете блузку рвать на груди и рассказать что в Украине не так?
Ответ дляTenderness
Мого чоловіка спакували в Чернівцях (він приїхав потягом з Києва) на вокзалі. Повезли швиденько склепали комісію, потім повезли в село Глибока в частину. Телефон, звісно забрали в перші хвилини. Потім повезли назад в Чернівці на відправку на полігон. Це все тривало з 9 ранку до 18 години вечора. І їхній план напевно б вдався, але вони не знали важливу деталь - ми з чоловіком ділимось один з одним геолокацію на постійній основі. Тобто навіть коли в нього відібрали телефон, то я бачила, де він є. Оскільки чоловік не відповідав на дзвінки та повідомлення, а точка розташування була геть не та, де ми домовлялись. Тож я приїхала з адвокатом (це швидко розповідати, а насправді це тривало майже весь день). І близько 22 години вечора його вдалося забрати. Без хабарів, виключно з викликами поліції, слідчого , зі складанням заяви про викрадення людини. Дуже непросто, але його відпустили. А інших 22 чоловіка, кого наловили за день, відправили в Житомир на полігон.
Скажите, как давно это было? Спрашиваю, потому что сейчас адвокаты неохотно будут этими делами заниматься(
Tenderness• 14 мая 2024
Ответ дляНина____
Це було на початку вересня
МАМА НИКИТКИ-2• 14 мая 2024
Ответ дляСветлана Борисполь
Украінська преса. Гугліть масу статей видасть з посиланнями. Останні 23 роком датовані
Ответ дляoboeva
в первую очередь отбирают телефон
Це така дебільна фігня. Ну от на якій підставі? Чужий телефон, річ начебто не заборонена. Ну я серйозно - може потроху починати дзвонити в МО, запитувати просте питання - на якій йобані# підставі забирають - викрадають - мобільний телефон, чужий.