АнтиТанкист• Изменено 14 мая 2024
Питання до репетиторів
Питання до репетиторів будь-яких предметів. Скільки максимально у вас уроків на день? Як бореиест з вигоранням якщо настає? Чи маєте іншу роботу?
АнтиТанкист
• 14 мая 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
8 максимум, іноді занятті може одне тривати 1.5-2 години
А скільки у вас вихідних?
АнтиТанкист
• 14 мая 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Два
Онлайн чи онлайн працюєте ? Це у вас основна робота ?
Нульовий сантиметр• 14 мая 2024
Але я люблю свою роботу і вигорання не відчуваю
+ я не беру складних дітей, бо це одні нерви :)
Нульовий сантиметр• 14 мая 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Так
Основна
Нульовий сантиметр• 14 мая 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Тільки онлайн
Сама купляю квіти• 14 мая 2024
А можна в Вашій темі запитати?) Шукаю репетитора з хімії 8-9 клас. Може хтось тут є. Треба декілька робіт зробити
Единорог помог• 14 мая 2024
В мене 4-5 максимум. І то, перегружаюсь увечері. Голова не витримує просто більше 5. Але я вже після 40, може, мололоді сильніші.
А ще ж постійна підготовка, свій рівень розвивати - метаюсь між всіх вогнів.
Вихідних нема, субота неділя - не можу звільнити, скільки не старалась.
Зараз уже напівмертва в кінці року.
очки_ннадо• 14 мая 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Моя знайома робила синові , не пам´ятаю, чи тут можна давати номер, але 0681998778 Людмила