Бутербродница• 14 мая 2024

Я знаю что некорректный вопрос. Отсрочка

От мобилизации, как можно решить? Инвалидность? Если у мужа рассеянный склероз неактивная фаза, реально ?
наКоблучках• 14 мая 2024
О боти відробляють гроші))) за вечірні теми більше платять?

Kidstaff Bot• 14 мая 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Танюша• 14 мая 2024
Перелік хвороб в відкритому доступі читайте.
Варіанти відстрочок прописані в ст 23 законо про мобілізацію
автор Solomiyka78 • 14 мая 2024
Ответ дляТанюша
Там є неактивна фаза, але вона була 8 років тому. Зараз посилають на томограф, щоб визначити, чи є зміни. От я і питаю, якщо зміни є, то дають інвалідність?
GaleTTa• 14 мая 2024
Всё можно, но не через Советчицу))
Танюша• 14 мая 2024
Ответ дляSolomiyka78
Інвалідність визначає МСЕК. Але це не просто і не швидко
Renata Ft• 14 мая 2024
Ответ дляТанюша
Уже визначає ВЛКа потом они отправляют на мсек
автор Solomiyka78 • 14 мая 2024
Ответ дляGaleTTa
Всё можно, но не через Советчицу))
А як? Є варіанти?
автор Solomiyka78 • 14 мая 2024
Ответ дляТанюша
Та отож-, не хочу втрачати час, скільки всього і можуть не дати

GaleTTa• 14 мая 2024
Ответ дляSolomiyka78
А як? Є варіанти?
Всё зависит от вашего круга общения) сейчас очень мало кто возьмётся для чужих решать такие вопросы, только по протекции
Танюша• 14 мая 2024
Ответ дляRenata Ft
Влк точно інвалідність не встановлює.
Може тіки поставити придатний, тимчасово не придатний, не придатний.

Тим паче може людина саме іде обстежитися без всякого влк
Renata Ft• 14 мая 2024
Ответ дляТанюша
Влк точно інвалідність не встановлює.

Уже нет тимчасових
автор Solomiyka78 • 14 мая 2024
Ответ дляGaleTTa
Шукаю різні способи
Renata Ft• 14 мая 2024
Может пойти учиться
_Юта_• 14 мая 2024
Ремиссия может закончиться в любой момент, а уж стресс и нервы-- лучший провокатор.
Не представляю, как с таким диагнозом можно воевать
автор Solomiyka78 • 14 мая 2024
Ответ для_Юта_
Да, но это же нужно доказать
Танюша• 14 мая 2024
Ответ дляRenata Ft
Уже нет тимчасових
Уже немає обмежених.
floxey• 14 мая 2024
Розсіяний склероз це діагноз G35, стаття 21 розкладу хвороб. Повільно прогресуючий з незначним порушенням функцій підпункт ’в’ - придатний.
floxey• 14 мая 2024
Ответ дляRenata Ft
Влк не відправляє на мсек і не встановлює діагнози. Вони працюють лише з медичними документами.

junel• 14 мая 2024
Треба щоб було швидко або повільно прогресуючий зі значними порушеннями функцій. Тоді непридатний буде
Any• 14 мая 2024
Почитайте перелік хвороб, з розсіяним, здається, непридатні.