Чижик Пижик• 14 мая 2024
Є оселя
Якщо є 80тис уе. Чи можна взяти квартиру за 100 чи 110тис уе в кредит? Чи варто зв´язуватися з банком і яким?
Під пільгові категорію 3% не проходжу тільки під 7%
Баррикадница• 14 мая 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Ось таке читаю
Вывод: на длинной дистанции (10-20 лет) классическая схема погашения будет для заемщика выгоднее, то есть более дешевой, а в случае, если для потребителя важна ежемесячная равномерность выплат или он планирует осуществлять досрочное погашение кредита (чтобы рассчитаться быстрее), оптимальнее будет аннуитет.
Добавлю- в еоселе-при классике-также возможно досрочное погашение без штрафа! вообще отлично.
Перловая Кашка• 14 мая 2024
Ответ дляБаррикадница
НЕТ. Повторяю третий раз. Мне насчитали одинаково во всех банках! по 11 тыс . Только в классике сумма уменьшается каждый месяц, а в привете нет ! И в конце срока будет больше переплата. Повторяяю- одинаковая сумма в месяц!
Тяжелый случай. Вам никак не могли насчитать одинаковые месячные платежи по аннуитете и по классике, это невозможно!
Анонім Секретар• 14 мая 2024
Ответ дляБаррикадница
А при ануітеті? Ми думаємо над тим, щоб взяти квартиру по єоселі (на чоловіка), зробити ремонт і переїхати. А потім продати мою і погасити більшу частину кредиту. Так взагалі можна?
Перловая Кашка• 14 мая 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Ось таке читаю
Это если не учитывать обесценивание государственной валюты
Перловая Кашка• 14 мая 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Так, можем як при аннуітеті так і при класиці
Анонім Секретар• 14 мая 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Якщо враховувати, то краще ануітет, вірно? Але це якщо на 20 років. А якщо ми раніше погасимо?
Анонім Секретар• 14 мая 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Це вже радує. Без штрафів?
КликОЛЬКА• 14 мая 2024
Ответ дляПерловая Кашка
А якщо не висока і у вас нема можливості сплачувати суми, які нараховують при класиці? Кожен обирає те, що йому вигідно. А ви прямо так кричите, що Приват ангуітетом то погано. Можливо вам так, бо у вас є можливість щомісяця сплачувати за класичною схемою, у інших можливо немає такої можливості. Але ж ви однозначно кричите, що то погано
А ви точно не помилися з відповіддю? Я в цьому дописі не кричу, і навпаки кажу, що ануїтент краще
Перловая Кашка• 14 мая 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Якщо у вас є можливість сплачувати класику безболісно, то обирайте класику
Анонім Секретар• 14 мая 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Ще не прораховували в банку, тому не знаю, наскільки безболісно)
Баррикадница• 14 мая 2024
Ответ дляАнонім Секретар
классика лучше.
Перловая Кашка• 14 мая 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Я обрала класику, тому що є можливість сплачувати щомісячно такі платежі, плюс обирала банк в якому маю зарплатний рахунок і мені зручно сплачувати
КликОЛЬКА• 14 мая 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Дивіться самі, вираховуйте. Чи можете дозволити зараз платити ту максимальну суму по класику? Чи через це, вам прийдеться купляти дешевшу квартиру? (П.с. з власного досвіду, краще вже одразу брати нормальну)
Перловая Кашка• 14 мая 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Можете скористатися цим калькулятором, +- відповідає дійсності, єдине додатково оцінка і інші одноразові витрати за кредитом а ще плюс страховка,яка сплачується раз на рік
Нічний дожор• 15 мая 2024
Ответ дляБаррикадница
какие моно, райф? Вы прикалыветесь? Еоселю дает пять банков только. Из них-только советую укргаз и ощад. Все. В привате- ануиет при погашении-не выгодно так тело кредита погашать! В ссенсе и глобал-дают меньше сумму кредита и тоже условия в сенсе при погашении анует, а не классик
емае,вы мне глаза открыли.я думала раз в привате аннуитет, то это везде так, по всем банкам. оказывается,нет. обалдеть!