В моїй хаті моя правда• 15 мая 2024
Лікар прийшов на роботу з такою сумкою
Дуже велика сумка, сфотографувати не було можливості якось не культурно, але знайшла цю модель в інтернеті на офіційному сайті цін не бачу, цікаво яка вартість зараз?
Знаю, що тут багато заможних людей, які розбираються в моді. Можливо десь в Європі бачили чи купували таку річ.
Небалувана Галя• 15 мая 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Дівчата щиро дякую за коменти, сумка гарна, лікар також, радію що люди працюють і можуть собі дозволити такі речі
зараз іду, моя черга
Усім гарного настрою, тему закриваю
зараз іду, моя черга
Усім гарного настрою, тему закриваю
А это Вы себе жениха наверное присмотрели) он скорее всего ещё и в спорт зал ходит с такой то сумкой с утра)
Небалувана Галя• 15 мая 2024
Ответ дляГуби з філером
так а зачем ему такая огромная сумка?
Я в зал с подобной хожу удобно. Спортивные и рюкзаки не люблю.
Пишу з калідору• 15 мая 2024
Ответ дляПтицекрыл
Врач пришёл с подделкой
Скоріш за все. І нічого поганого в цьому немає. Що ж робити коли подобається сумка, а віддати за неї зарплату за півроку немає можливості 🤷♀️
Научительница• 15 мая 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Де написано, що я хочу рахувати чужі гроші?
автор , в меня такая люкс копия..150 дол, подружка работает с китайцами. вы уверены , что это оригинал
Царівна Жабка• 15 мая 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
На пиндоудоу их тьма. Важно выбрать качественную реплику.
В хорошей реплики цена 700-1000$. А это говно выглядит так же, как стоит
Царівна Жабка• 15 мая 2024
Ответ дляПухнасті штани
Так то подделка , вы и себе купите за 200 баксов
Почему подделка? Знакомый ортодонь 10к $ имеет стабильно
Сонячний день• 15 мая 2024
Ответ дляГуби з філером
так а зачем ему такая огромная сумка?
Брекеты носить
Ждун с Нибиру• 15 мая 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
зараз іду, моя черга
Усім гарного настрою, тему закриваю
зараз іду, моя черга
Усім гарного настрою, тему закриваю