Вітаю. Мали летіти на навчання на Мальту,купили квитки по тарифу який не передбачає повернення або зміну дати рейсу. Але у нас форс мажор,потрапили в ДТП,важкі травми і їхати неможливо.
Як можна в цій ситуації вирішити питання? Можливо є якій сайт де такі броні можна продати і повернути хоч частину коштів? Змінити дані пасажирів можна онлайн і замість нас полетіти зможуть інші люди. У нас 4 квитка горять на Мальту 16.06.2024
Буду вдячна за поради…
Ответ дляШобВам_КакНам
Пишіть в авіакомпанію.
Я ж написала,що у нас квитки по тарифу який не передбачає повернення! Вони пишуть що рейс ми можемо скасувати але кошти не повертаються
ШобВам_КакНам• 15 мая 2024
Ответ дляКсеничка 16
Прикладайте медичні доки. Можливо, підуть на поступки і зарахують вам кошти на власний рахунок. Більше варіантів нема
Ms. Доброта• 15 мая 2024
Перечитайте ще раз правила авіакомпанії чи напишіть їм листа. ДТП та тяжка хвороба це виключні обставини, повинно бути якесь повернення в такому випадку. Навряд чи Вам вдасться перепродати квитки. Навіщо комусь купувати їх у Вас, якщо можна купити на сайті авіакомпанії?
Ответ дляШобВам_КакНам
Написали ,що попали в ДТП . Відповідь була незмінна,стандартна
Ответ дляMs. Доброта
Тому що цей рейс вже розпродан. І ми брали квитки заздалегідь і ціна менша ніж на аналогічні рейси які можна купити зараз. Ось причина,чому ці квитки можуть зацікавити тих хто планує туди подорож!
ШобВам_КакНам• 15 мая 2024
Ответ дляКсеничка 16
Турагентів нема знайомих?
Ответ дляШобВам_КакНам
Турагентів нема знайомих?
Нажаль ні… якщо у вас є контакти-буду вдячна. Якщо є можливість продати ці квитки і за послуги турагентів в цьому питанні сплатити комісію-не проблема.
ШобВам_КакНам• 15 мая 2024
Ответ дляКсеничка 16
Напишіть у групі TravelMama Club на фб. Там і турагенти, й туристи. А раптом комусь цікаво буде
Ответ дляШобВам_КакНам
Ооо дуже вдячна за пораду!!!!