Невгамовна• 16 мая 2024
а Ви знали що Назарій Яремчук народився, коли батькові його було 64 роки?
Love_Love_Love_• 16 мая 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Хто багато вчився, тот пісні не слухав, особливо старі
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 16 мая 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
І тому ви знаєте хто такий кіркоров
Затишне кубло• 16 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
І тому ви знаєте хто такий кіркоров
если бы у нас не продвигали русскую эстраду до 2014, никто бы его не знал
Бжоли-бандерівці• 16 мая 2024
Ответ дляНа привозе
Я таке не слухаю.
І я не слухаю, але ж знаю хто він
Love_Love_Love_• 16 мая 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Ну то задумайтесь чого її пропагували і чому ви не знаєте, а не ото: хто вчився той не мав часу музику слухати
Затишне кубло• 16 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
это не я писала. просто ответила на ваш пост
Пошаманю• 16 мая 2024
Ответ дляКрайня невістка
Назарія Яремчука не може не знати освічена людина. Шкода вас.
Пісні то його ви 100% чули.
Можно слышать песни, но не знать, кто их написал
Ванна Тазиковна• 16 мая 2024
Якщо чесно, дізналася про нього бо він батько Марії Яремчук та що на єаробаснння їздила. Не популярні були раніше українські пісні.
Пані з калабані• 16 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Пані з калабані• 16 мая 2024
Ответ дляЗатишне кубло
25, Киев, если это что-то решает.
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 16 мая 2024
Ответ дляПані з калабані
Удалено администрацией...
Пані з калабані• 16 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Пані з калабані• 16 мая 2024
Ответ дляБез комплексів
Цікаво, не знала про такий пункт з його біографії
Його найменша дочка Марія народилася, коли йому було 42, і через 2 роки він помер.
Божа кульбабка• 16 мая 2024
Дівчата, хто не знає, почитайте, віддайте шану памяті. Ну не просто ж так людину кдб закатувало. І доречі, мама у 70 х навчалася в росії, то навіть там Яремчук був популярним, і пісні його наспівували УКРАЇНСЬКІ.
Без комплексів• 16 мая 2024
Ответ дляПані з калабані
То знаю, але 42 то не 64. Зараз і жінки в такому віці часто народжують. Яка доля, пізній син батьків , але довго не пожив на цьому світі...
Love_Love_Love_• 16 мая 2024
Ответ дляПані з калабані
Удалено администрацией...
Шлях до зірок• 16 мая 2024
Ответ дляДваДваВісім
Та какая классика? Сейчас Думи, мої думи і Барабан печалі, это песни Пивоварова, о какой классике Вы говорите
Чудесно же!
Популяризация классики
ДваДваВісім• 16 мая 2024
Ответ дляШлях до зірок
Чудесно же!
Популяризация классики
Чудесно , я согласна, но реально многие не знают, что это классика, недавно прозрела с этого
вкрации• 16 мая 2024
Ответ дляЧавонадо
Удалено администрацией...
Мне 45. Тоже не знаю кто это.
вкрации• 16 мая 2024
Ответ дляЗатишне кубло
раз все советчицы в курсе, только вот я такая недалёкая)
Я часто не знаю обсуждающихся здесь персон. Никого никогда не гуглю. Потом в теме выясняется, что это какие-то говорящие головы из инсты или укр актёры.
вкрации• 16 мая 2024
Ответ дляСвекруховна
Та здрасти)) Как раз таки те, кто родился в незалежній Україні, вряд ли его знают.
Я успела родиться ещё при союзе. Тоже не знаю этого человека.
вкрации• 16 мая 2024
Ответ дляКрайня невістка
Пісні то його ви 100% чули.
А, теперь понятно. Если песни на украинском, то я и не могла их слышать. И совсем не потому, что не образованная)))
вкрации• 16 мая 2024
Ответ дляКрайня невістка
Це класика української пісні, як вірші Шевченка. Чи ви і його не знаєте?
С чего вы взяли, что все должны интересоваться классическим укр песнями? Я и современной укр эстрады не знаю. Кто был в 90х в территории А, тех и запомнила. Все.
вкрации• 16 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
І тому ви знаєте хто такий кіркоров
Киркоров пел из каждого утюга, его невозможно было не знать))
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 16 мая 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Я тоже не сильно в курсе кто это.
42 года, город Киев
Да ладно
Love_Love_Love_• 16 мая 2024
Ответ длявкрации
Залізобетоний аргумент. Стидно просто свого не знати