Невгамовна• 16 мая 2024
а Ви знали що Назарій Яремчук народився, коли батькові його було 64 роки?
ГугелП@лАмался• 16 мая 2024
Ответ дляPORKA
Червону руту написав ІВАСЮК
А я щось інше писала? Яремчук її СПІВАВ
Тут как тут• 16 мая 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Як можна не знати хто такий Назарій Яремчук ?
Я за роки війни перечитала історію і всіх діячів . Але про нього завжди знала і памʼятала .
Дівчата , читайте , вчіть , гугліть , молодці …
Навіщо про нього знати? Це хто? Світова зірка? Співак совецького періоду.
Гугліть раніше по роках. Там цікавіше
ПоЗиТиВнАя• 16 мая 2024
Ответ дляТут как тут
Гугліть раніше по роках. Там цікавіше
Це частина Української історії . Важлива частина .
Вчителька з мікрорайону• 16 мая 2024
Ответ дляСвекруховна
Та здрасти)) Как раз таки те, кто родился в незалежній Україні, вряд ли его знают.
Я знаю, моя дитина ходила в музичну школу, то мені вчителька розказала 🤣 А ще ж донька у нього Марія Яремчук ’ти в мені є’. Всі ж чули.
Вчителька з мікрорайону• 16 мая 2024
Ответ дляКрайня невістка
Бачу що молоде покоління не знає, які такі вірші писав Андрій Шевченко, і напуркуа він їх писав, якщо він футболіст.
Раніше навіть футболістів писати вчили, це зараз всі в гаджетах))
Вчителька з мікрорайону• 16 мая 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Нічосі різниця у віці з жінкою 😮
Ой, точно, аж 33 роки. Це ж треба....
Паратруперсупер• 16 мая 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
А в чому жах?
Да ладно, сколько вам? Смогли бы секситься со старшим в 2 раза? Немає жаха?
КапитанльнаЯ• 16 мая 2024
Ответ дляПошаманю
Понятия не имею, кто это
А Аллу Горскую знаете?интересно. Квитку Цисык, например?
Тут как тут• 16 мая 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Через пару десятків років будуть Павліка, то що Віктор славить що це наша важлива частина історії.
Готова до другої• 16 мая 2024
Ответ дляКрайня невістка
Я, хм, не молоде покоління, а таке саме як Андрій Шевченко. Але які вірші він писав? Він же двох слов до купи скласти не міг?
Готова до другої• 16 мая 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Кошмар и эти женщины рассуждают о политической ситуации в мире, когда они не в курсе кто такой Н Яремчук.
Ладно совсем молодые, а те кому за 40? Это ж какие темные люди
Назарий Яремчук не был никогда популярным певцом. Может стал уже в последние 2 года, но раньше из серии Иво Бобула
КапитанльнаЯ• 16 мая 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
И эти люди говорят зачем детям сдавать историю на НМТ, если она им не нужна при поступлении. А потом не знают элементарных вещей к тому же этим кичаться.
Вчителька з мікрорайону• 16 мая 2024
Ответ длявкрации
А, теперь понятно. Если песни на украинском, то я и не могла их слышать. И совсем не потому, что не образованная)))
А ви з якої країни, вибачте?
Дуболом• 16 мая 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Та зачем он мне надо. Господи какие же вы зашоренные. Ну было и прошло. Настоящее и будущее мне важнее чем песни прошлых лет и все такое.
Вчителька з мікрорайону• 16 мая 2024
Ответ дляТут как тут
Вітя Павлік вже зараз важлива частина історії і справжня зірка Порадниці, судячи з тем. 👍
Незламна Україна• 16 мая 2024
Ну то й що, не татусік же його виношував й народжував в поважному віці, а мати, так розумію, вона молодша була від чоловіка?
Вчителька з мікрорайону• 16 мая 2024
Ответ дляГотова до другої
Ну, вапщє шолі не чули жодного його віршика? Яка ганьба!
ПАЦАНКА О• 16 мая 2024
Трохи культурний шок
Як живучи в Україні не знати ту ж саму ’червону руту’ і хто її співав😀
Незламна Україна• 16 мая 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
Трохи культурний шок
Софа Ротару її співала, її знаю
Дуболом• 16 мая 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
Трохи культурний шок
Элементарно. Не слушаю такого. Не мой репертуарчик.
Незламна Україна• 16 мая 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
А голос одиноких вовчиць?
Той точно повинен увійти в аннали історії незалежної України
Дуболом• 16 мая 2024
Носятся с этим Яремчуком как с Мрией, втирают нам одно, по факту все совсем не так. Больше нечем гордиться
Вчителька з мікрорайону• 16 мая 2024
Ответ дляНезламна Україна
А голос одиноких вовчиць?
Ой ні,той вже старий і хворий,а Вітя завжди молодий. Одного не розумію, нащо він засидівся з цією Катєю. Вона для нього занадто доросла. Треба вже шукать когось молодше йому...
Цибулька зла• 16 мая 2024
Ответ дляНезламна Україна
Софа Ротару її співала, її знаю
А это неправда ? Знаю только в ее исполнении.
Незламна Україна• 16 мая 2024
Ответ дляЦибулька зла
Та хто її тільки не співав, а то прям причепилися із своїм Назарієм, як то не знаємо його
Аноним_1858• 16 мая 2024
Да, уже знаю. После того, как в марте мы побывали в Черновцах и я увидела памятную табличку на филармонии. Оказывается, он жил и работал в Черновцах, служил в филармонии. Потом почитала о нем в Вики. А вообще, это был мой любимый певец в детстве, в 80х, конечно, я его помню. Мне 49.