Невгамовна• 16 мая 2024
а Ви знали що Назарій Яремчук народився, коли батькові його було 64 роки?
вкрации• 16 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Залізобетоний аргумент. Стидно просто свого не знати
Если я за 45 лет ни разу не слышала об этом человеке, какое же это своё?)))) И стыдно мне бывает совсем за другие вещи, а не из-за того, что я не знаю какого-то певца, если я правильно поняла из темы кто это...
Чаклунка-ведунка• 16 мая 2024
Ответ дляКрайня невістка
Бачу що молоде покоління не знає, які такі вірші писав Андрій Шевченко, і напуркуа він їх писав, якщо він футболіст.
Ну, писал и пусть пишет, самовыражается. Но стихи не очень как-то. Мрачные и заумные. Заплатил, наверное, кому-то.
Кудрі кручу сама• 16 мая 2024
Кошмар и эти женщины рассуждают о политической ситуации в мире, когда они не в курсе кто такой Н Яремчук.
Ладно совсем молодые, а те кому за 40? Это ж какие темные люди
ГугелП@лАмался• 16 мая 2024
Ответ дляПошаманю
Можно слышать песни, но не знать, кто их написал
Он их не писал, он их пел
Дуболом• 16 мая 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Мне 44 понятие имею приблизительное кто это. Вообще не мой репертуар. И мне вообще не стыдно. Так что не рвите душу, вам нравится другим нет, живите с этим спокойно.
ГугелП@лАмался• 16 мая 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Я знаю, хто це, але чула лише Червону руту, мені 44. Це треба якось спеціально цікавитися українською естрадою 70-80 років, що прям бути в курсі його біографії й знати пісні. Хто такий Іво Бобул, Степан Гіга й ще багато прізвищ співаків, які я не запам´ятала, я дізналася в цьому році, але пісень їх не чула, хоч і живу на Заході України
Бжоли-бандерівці• 16 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Закончился полный бан? 🤣
фан L.O.S.T.• 16 мая 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Якщо чесно, дізналася про нього бо він батько Марії Яремчук та що на єаробаснння їздила. Не популярні були раніше українські пісні.
А це не Марія Яремчук нещодавно народила від Пономарьова?
ГугелП@лАмался• 16 мая 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Так, це вона
фан L.O.S.T.• 16 мая 2024
Це що у його батьків така колосальна різниця у віці? Мати його в 31 народила, а батькові було 64? Це що за ужас?
ГугелП@лАмался• 16 мая 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
А в чому жах?
Ответ дляКудрі кручу сама
Ой, капец и как я жила без такого важного мнения абсолютно левых людей? Чё ж делать-то? Божечки 😱
ПоЗиТиВнАя• 16 мая 2024
Як можна не знати хто такий Назарій Яремчук ?
Я за роки війни перечитала історію і всіх діячів . Але про нього завжди знала і памʼятала .
Дівчата , читайте , вчіть , гугліть , молодці …
Ответ дляБожа кульбабка
Дівчата, хто не знає, почитайте, віддайте шану памяті. Ну не просто ж так людину кдб закатувало. І доречі, мама у 70 х навчалася в росії, то навіть там Яремчук був популярним, і пісні його наспівували УКРАЇНСЬКІ.
Може і ви почитайте. Бо плутаєте Яремчука з Івасюком. Яремчук від раку помер.
Тут как тут• 16 мая 2024
А в чому унікальність цього співака? Звичайні пісеньки того часу.
В такому стилі тоді всі співали.
Голос? Ну так всі мали голос. Як зараз трусами і ціцьками не співали.
В такому стилі тоді всі співали.
Привіт з ботойбіччя• 16 мая 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Кого закатувало? Яремчук помер від раку в 95 році
PORKA• 16 мая 2024
Ответ дляБожа кульбабка
мля, яке кгб. то Івасюка повісили. ппц
PORKA• 16 мая 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Червону руту написав ІВАСЮК
Вічний двигун• 16 мая 2024
Отец моего мужа родился, когда его отцу было почти 70, от третьего брака. И его братьям сводным было почти 50.
Вічний двигун• 16 мая 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Ну я не знаю такого, хотя советскую эстраду знаю хорошо. Он народные песни пел украинские наверно, никогда не интересовалась.
Вічний двигун• 16 мая 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
а исполнял Яремчук
Я слышала только в исполнении Ротару
PORKA• 16 мая 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
а исполнял Яремчук
исполнял и Ивасюк и многие другие..
ГугелП@лАмался• 16 мая 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Заздрю кількості вашого вільного часу
Вічний двигун• 16 мая 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Почитала, умер от рака
ГугелП@лАмался• 16 мая 2024
Ответ дляPORKA
мля, яке кгб. то Івасюка повісили. ппц
Ну то пані забагато гугліла, всіх не запам´ятаєш