Невгамовна• 16 мая 2024

а Ви знали що Назарій Яремчук народився, коли батькові його було 64 роки?

МАМА НИКИТКИ-2• 16 мая 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Якщо чесно, дізналася про нього бо він батько Марії Яремчук та що на єаробаснння їздила. Не популярні були раніше українські пісні.
Да прям. Я не знаю людей, хто не чув в його виконанні Смерекової хати чи Водограю. А червона рута в його виконанні по всьому союзу гриміла.
Хто не знає, тому кіркоров був цікавіший ніж українські пісні

Сито для думок• 16 мая 2024
Мені 43.
Я в курсі, хто це, але не прямо у темі.
Пісень його особливо не знаю.

Погуглила. Він написав і заспівав, наприклад, цю відому пісню:

Дама_с_караваем• 16 мая 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Вы не правы )
Зубачистка• 16 мая 2024
Ответ дляИрина_Б_
я тоже не знаю кто этот популярный человек
А Квитку Цисык?
Ирина_Б_• 16 мая 2024
Ответ дляЗубачистка
А Квитку Цисык?
первый раз слышу
Зубачистка• 16 мая 2024
Ответ дляИрина_Б_
первый раз слышу
Даже не сомневаюсь…. Ну шнура то с его Ленинградом знаете поди? Лабутены-ля-ля-ля
Ирина_Б_• 16 мая 2024
Ответ дляЗубачистка
Знаю
Чаюри• 16 мая 2024
Я не знала, що у Назарія такого поважного віку був батько, а фільм дуже люблю ’Червона рута’, на той час це була дуже передова музика, і навіть зараз багато пісень звучать доволі сучасно. А взагалі люблю оцю пісню

AmazingLady• 16 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я одна не зрозуміла, що тут такого? В Макаревича молодший син народився в 22 році. А йому на хвилиночку 70 років.
Макаревич дядька хоть куда если честно

И это то о чем я пишу - мужчина до старости может стать отцом

Сито для думок• 16 мая 2024
Ответ дляЧаюри

https://www.youtube.com/watch?v=X6fY-ne_e2M
Взагалі не сучасно
Чаюри• 16 мая 2024
Ответ дляСито для думок
Взагалі не сучасно
Перечитайте) Я не написала, що саме ця пісня звучить сучасно, а написала лиш, що люблю цю. Чи Ви мали на увазі, що всі Івасюка, наприклад, застарілі? Тоді не погоджуся.
Виправлялочка• 16 мая 2024
Ответ дляСито для думок
Взагалі не сучасно
Це поки її не переспіває наприклад Дорофеєва, чи Півоваров
жар-птица Нюра• 16 мая 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Вообще всё равно
Ви не українка?
жар-птица Нюра• 16 мая 2024
Ответ дляИрина_Б_
первый раз слышу
Удалено администрацией...
Ума Палата• 16 мая 2024
Івасюк творив українську культуру, його твори вивели українську естраду на світовий рівень.
До них в світі знали лише українську класичну музику, яка не є масовою.
Івасюк творив лише українською. І саме тому його переслідували КДБ, забороняли і не випускали.
І як видно з відповідей в цьому чаті - їм це непогано вдалось.

А Ротару саме на його піснях стала популярною, хоча потім і Хуторянкою стала.. А Назарій Яремчук завжди був українцем, як і Івасюк.
Успокойся_Успокойся• 16 мая 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Вообще всё равно
Типу ’какая разница’?
Куплю орехи• 16 мая 2024
Це те, що рашці і треба - Україну створив ленін, її не було і нема, немає української історіі і українці іі не знають і не люблять, ні Яремчука, ні Івасюка, ні Квітку Цісик, яка навіть не народилася в Україні, а як співала і популяризувала українську пісню. Потім будуть спитати хто такий Стус, Ліна Костенко і т.д.
Їжак в панчохах• 16 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
а стожари? Я з дитинства знаю. Мені 45 років
Їжак в панчохах• 16 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Макаревич дядька хоть куда если честно

то зараз якісь кволі чоловіки. В 30-35 у багатьох сперматозоїди не рухаються

палка-копалка• 16 мая 2024
Почитала тему

Ох и любят наши люди макнуть соотечественников.
Я этого человека в лицо не знаю, и смутно представляла себе кто это такой, пока не прочитала скрин в старте. Оказывается, некоторые песни мне известны. Но для меня это как Лилия Сандулеса, Иво Бобул и тд. Я такое никогда не слушала.
Если бы не скрин автора, тоже написала бы, что не знаю кто это.
Нет, мне не стыдно
палка-копалка• 16 мая 2024
Ответ дляЗубачистка
А Квитку Цисык?
Я не знаю.
палка-копалка• 16 мая 2024
Ответ дляЗубачистка
Это знаю но не слушаю.
палка-копалка• 16 мая 2024
Ответ дляВиправлялочка
Кто такой пивоваров тоже не знаю дорофеева, кажется, молодая девочка, которая поёт в какой-то укр группе?
Виправлялочка• 16 мая 2024
Ответ дляпалка-копалка
Я не знаю.
Відома американська співачка. Її саундтрек отримав Оскар і Золотий глобус
Виправлялочка• 16 мая 2024
Ответ дляпалка-копалка
То зразу написали б, що ви не з України
палка-копалка• 16 мая 2024
Ответ дляВиправлялочка
Теперь буду знать.
палка-копалка• 16 мая 2024
Ответ дляВиправлялочка
То зразу написали б, що ви не з України
Почему вы не можете предположить, что я просто не интересуюсь музыкой?))
Виправлялочка• 16 мая 2024
Ответ дляпалка-копалка
Теперь буду знать.
З початку 1980-х років Цісик стала однією з найдорожчих і найпопулярніших виконавиць джинґлів у США — рекламних мотивів для радіо та телебачення[18][6]. 1981 року записала для компанії «Ford Motor» рекламну пісню «Have You Driven a Ford Lately?»
За допомогою її співу свій імідж створювали корпорації ABC, NBC, CBS, Burger King, McDonald´s, American Airlines та Delta Air Lines, Coca-Cola, Pepsi-Cola та інші
Виправлялочка• 16 мая 2024
Ответ дляпалка-копалка
Ви ж відписуєтесь в цій темі, хоча вона вже давно перейшла з обговорення віку, до обговорення виконавців музики
палка-копалка• 16 мая 2024
Ответ дляВиправлялочка
Я всегда просматриваю вечером топовые темы. Пролистываю через 1-2 страницы. Вот и эту пролистала и меня несколько удивила реакция некоторых советчиц))