Психологічка• 16 мая 2024
У кого холодна/гаряча вода по графіку, чому без бойлера?
Часто тут читаю, що люди миються холодною, бо не дали гарячу. Чому не поставити бойлер на 80-100л? Навіть коли вимкнене світло, то вода тепла є. Він же працює як термос. Встановити температуру 60°, і навіть за цілий день без світла вона буде на виході 50-40°.
Сокодавка ще та• 16 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
При чому тут бойлер?
Ви не виспались? При тому, що тема про нього.
Зустрічне питання: при чому тут занижена ціна на скумбрію?
MacOS-ница• 16 мая 2024
Ответ дляРекламама
Невже та більшість нічого за життя не назбирала? Невже люди не відкладають? Я гадаю війна повинна була навчити, що навсяк випадок тримай подушку.
На чому гадаєте? 🤣
Сокодавка ще та• 16 мая 2024
Ответ дляБілий Лосик
Мені не має куди таке одоробло ставити
В мене висить над унітазом 100 л. Туалет метр на метр. Мені норм. Зато завжди є гаряча вода.
Love_Love_Love_• 16 мая 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Я хіба питала щось про ціну бойлера і де її подивитися?
Шаманю второпях• 16 мая 2024
Ответ дляMacOS-ница
На чому гадаєте? 🤣
На графіках відключення світла))
Сокодавка ще та• 16 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ясно, не виспались
КарамбОлька• 16 мая 2024
авторка, а чого в вас немає бойлеру?
бо як термос він не працює
немає світла - немає гарячої води
бо як термос він не працює
немає світла - немає гарячої води
MacOS-ница• 16 мая 2024
Ответ дляШаманю второпях
На графіках відключення світла))
Повезло вам. Бо, в Україні,написали, що графіки не діють. Відключення світла позапланові і не по графіку
Білий Лосик• 16 мая 2024
Ответ дляРекламама
У мене маму збила машина. 2 операції-200 тис грн, через рік інсульт-операції-100 тис грн. Смерть, похорон-50 тис грн, зараз памятник-55 тис грн. Дитині потрібні брекети-30 тис грн, мені видалення жовчного 35тис грн. В цьому житті не встигаєш заробляти
Я инженер, меряю от 1• 16 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
При чому тут бойлер?
А до чого скумбрія ?
Сокодавка ще та• 16 мая 2024
Ответ дляКапитошечка
В мене висотний будинок.
Тиск води утворюється будинковими насосами.
Якщо в домі немає електроенергії - насоси не працюють. Тиск води немає. І при наявності бойлера і запасу води в бойлері - я все одно сиджу без води. Як холодної так і гарячої.
Що порадите, автор, в цьому випадку?
Ставити генератор на висотний будинок - не варіант.
Що порадите, автор, в цьому випадку?
В цьому випадку нічого, на жаль. В мене так само...
Але ж коли місяцями ’планово’ немає гарячої води, то бойлер гарно покращує життя.
Шаманю второпях• 16 мая 2024
Ответ дляMacOS-ница
В Києві вже діють графіки.
Білий Лосик• 16 мая 2024
Ответ дляСокодавка ще та
А мені таке не подобається. Виглядає жахливо, і якась фобія що рухне. Вода до 10 ранку є, і з 16 вже є. Решту часу ми не вдома. Цілком влаштовує. На дачі є котельня, там все сховано; в квартирі і так тісно
Простецкая• 16 мая 2024
Ответ дляКарамбОлька
авторка, а чого в вас немає бойлеру?
бо як термос він не працює
немає світла - немає гарячої води
бо як термос він не працює
немає світла - немає гарячої води
Вы уверены? Нагрейте бойлер, а когда нет света то попробуйте включить кран с водой, не бойтесь, у вас получится добыть горячую воду.
Сокодавка ще та• 16 мая 2024
Ответ дляБілий Лосик
А мені носитися з відерцем і поливатися з ковшика у холодній квартирі - то таке собі щастя. І у Вас, по факту, гаряча вода є. Мова про тих, у кого відключають на профілактику.
Бодіпозітівна• 16 мая 2024
Ответ дляПростецкая
Например, у меня и холодную без света добыть не получится, потому что не работают насосы.
заварний look• 16 мая 2024
Причин може бути багато:
- Немає місця
- Квартира зйомна, а господарі не дозволяють ставити
- Проводка будинку не витримує
- Немає грошей
- Вже декілька поламалось більше не купують
- Є, але не працює, а ремонтувати ні за що
- Житло тимчасове немає сенсу ставити
- Головне : не працюють насоси без світла і бойлер не спасе )
- Немає місця
- Проводка будинку не витримує
- Немає грошей
- Житло тимчасове немає сенсу ставити
Кондуктор автобуса• 16 мая 2024
Ответ дляРекламама
Де ж ви такі розумні беретесь? Західна ? Війна то не про вас? Багато людей без роботи, домівок і навіть речей ? Таке в голову не приходило ?
КарамбОлька• 16 мая 2024
Ответ дляПростецкая
В мене бойлер 10 років, я знаю, що пишу
Ответ дляКапитошечка
В мене висотний будинок.
Що порадите, автор, в цьому випадку?
Ми через це в будинок приватний зʼїжджаємо
Капитошечка• 16 мая 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Але ж про все не застрахуєшся.
У кожної людини свої обставини. І кожен вибирає свій шлях.
Тому і автор не має права ось так ультимативно вказувати людям що їм робити зі своїм життям.
Мочалкин блюз• 16 мая 2024
Ответ дляКарамбОлька
авторка, а чого в вас немає бойлеру?
бо як термос він не працює
немає світла - немає гарячої води
бо як термос він не працює
немає світла - немає гарячої води
Як це?
Гарячої води в місті немає років 20, стільки ж років стоїть бойлер, вже 2 чи 3, вже й не пам´ятаю.
При відсутності світла бойлером користуємось без проблем, єдине обмеження - відсутність води.
Сиджу тихенько• 16 мая 2024
Ответ дляПсихологічка
За 5000 грн можна купити. Навіть у розсрочку це не багато
Більшість бойлерів працюють лише за наявності тиску води (напірні).
Немає світла, не працюють насоси, немає води у висотках, бойлер там - залізяка без всякої користі.
Мочалкин блюз• 16 мая 2024
Ответ дляMacOS-ница
Всюди вчора писали на загальноукраїнських каналах, що на 16.05 будуть планові.
В нас по плану ще з ночі відключають.
Я натуралка• 16 мая 2024
Ответ дляДівка в намисті
в нас вже четвертий поспіль бойлер ламається, міняємо в магазині по гарантії - дають тільки тої самої фірми (бойлер в нас набагато дорожчий за згадані вище), історія повторюється, це якесь замкнене коло, майстра з підключення вже аж тіпає, коли йому телефонуємо
А его типает, он Вам бесплатно то ли ставит? Это ж его заработки.
И уже постоянный клиент )))
Тепличная• 16 мая 2024
Батьки мають кошки, але не хотять напружуватись. Та і не впевнені, що витримає мережа. Їм проще нагріти кастрюлю на плити. Газ мають.
MacOS-ница• 16 мая 2024
Ответ дляРекламама
Коли буде гадати запитаєте у тих хто залишився без нічого в один момент....
Вам буде цікаво
Я натуралка• 16 мая 2024
Ответ дляБілий Лосик
Мені не має куди таке одоробло ставити
И нам некуда. Но у нас раз в год только воды горяей нет.