Психологічка• 16 мая 2024
У кого холодна/гаряча вода по графіку, чому без бойлера?
Часто тут читаю, що люди миються холодною, бо не дали гарячу. Чому не поставити бойлер на 80-100л? Навіть коли вимкнене світло, то вода тепла є. Він же працює як термос. Встановити температуру 60°, і навіть за цілий день без світла вона буде на виході 50-40°.
энциклопУдия• 16 мая 2024
Ответ дляЕленка14
Навіщо його міняти? Чудово аноди стоять більше 10 років на моїх бойлерах
Что-то вы путаете...
Анода - при нормальной эксплуатации бойлера хватает на 1-2, максимум 3 года.
Зависит от размера анода и интенсивности использования горячей воды.
Мы сами чистим свой бойлер, так вот заводской анод испарился за 2,5 года.
Теперь раскручиваем бойлер раз в 2 года - анода нет, остаётся только шпилька.
Покупаем самый большой анод какой помещается.
50л. Киев. Вода достаточно мягкая.
энциклопУдия• 16 мая 2024
Ответ дляЧижик Пижик
У нас есть бойлер но когда нет воды все равно это мучение всем нормально не покупаться, а так подмыться хватает хоть у меня и на 120 л
Подмытся - 120 литров?
Вы меня простите, я фантазирую на тему размера того что вы подмываете.🤣
Трейдер кріпти• 16 мая 2024
Причин багато. 1)Старі стояки (на стоянці хол. води у мене 3 хомута стоїть(стояки ідуть тільки через мою квартиру (у сусідів на поверсі виходить тільки 2 труби зі стіни). 2)Ввод електрики в квартиру мах 5 кіловат( старий житловий фонд, сюди ж підтягується питання проводки). 3) треба міняти труби у квартирі з металевих на сучасні пластикові в також поміняти зливні чугунні труби, бо вони вже зношені. 3) при заміні зливних труб бажано і поміняти старий унітаз і змішувач у ванні 5) раковину теж треба купити нову і під неї поставити пралку (бо мало місця у квартирі) і дуже маленька кухня, раковина коштує недешево. 6) враховуючи що заміну труб і зливних труб вже думаєш взагалі зробити ремонт у ванній викласти плитку і замінити нові двері. 7) дверний блок ванної кімнати здвоєнний з кухонними дверима (над якими знаходяться 2 кладовки на стелі над головою коридор і у кухню) Міняти уже 2 двері в думати що робити з кладовками. 8)Дуже слабий напір холодної води, зависала пралка і писала помилку (недостатній напір води). Це пралка, стираєш раз у 2 дні, а бойлером користуєшся частіше. Вода тече жовтуватого кольору (все це буде на аноді бойлера ) і питання , як часто його чистити буде відкритим постійно. Забагато тексту, але
Королева спама• 16 мая 2024
Ответ дляЗдесяЯ
ставьте на кухне или в коридоре,есть напольные. есть проточные под мойку.
Насмешили. Кухня 5,5 м.кв, коридор 3кв.м.
Оно само купилось• 16 мая 2024
Ответ дляЕленка14
сочувствую вашим бойлерам...