Ms. Скромность• Изменено 16 мая 2024

Так паскудно на душі, а я навіть прибухнути не можу

Хочеться якось забутися, виключитися, хоч на де-який час, щоб не думати про вирішення проблем, про майбутнє, про те, що мрії і сподівання лишились в минулому… Але організм просто не сприймає алкоголь, одразу тиск підскакує, моментально стає погано. Почала приймати транквілізатори і антидепресанти, курс закінчила і стан повернувся… Знов пігулки? На психолога грошей не маю. Намагаюсь сама вивозити. Але іноді накриває так, як зараз. Як справляєтесь? Що допомагає?
Леді Душка• 16 мая 2024
Никак не справляюсь, накрывает периодами. Алкоголь нельзя, поджелудочная сразу болит

Корсет_на_шурупах• 16 мая 2024
Що у вас трапилось?
Кумедна• 16 мая 2024
Спорт,прогулянки в швидкому темпі.
В танке• 16 мая 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Що у вас трапилось?
Ви щаслива людина, якщо у вас зараз все ок. А може ви не в Україні, тоді зрозуміло
ТаЕщеОптимистка• 16 мая 2024
Тоже периодами накрывает.
Алкоголь немного могу выпить, но стараюсь не злоупотреблять.
Помогает держаться постоянное ожидание звонка от мужа, забота о стареньких родителях.
Стараюсь смотреть позитивные фильмы ( совсем не могу смотреть фильмы, где хоть раз автомат покажут ). Здесь стараюсь не заходить в темы, которые триггер. В общем все время контролирую потребляемую информацию и своё состояние.
Виниловая пластинка• 16 мая 2024
Я год после смерти мамы пытаюсь выкарабкаться,бывает накрывает.
автор Ms. Скромность • 16 мая 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Що у вас трапилось?
Та все якось посипалось…і робота (була, хоч зарплата і була на 30% нижча від довоєнної, але все одно), тепер нема, і найближчі родичі проросійські, з ними або самі сварки, або не спілкуємось заради душевного спокою, в батька знов онко, треба переїжджати, але треба десь заробити на це, чоловік нерви тріпає, бо в нього дах їде…. Коротше таке…
автор Ms. Скромность • 16 мая 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Тримайтесь, обіймаю вас. Особливо як були добрі стосунки, це дуже важко направду…
Вилами по Воде• 16 мая 2024
Що случилось?(( Я тоже не бухаю. Тут 2 недели апатия была( Стараюсь как то отвлечься

ПушАпница• 16 мая 2024
Сім місяців після втрати рідного братика. Психіатр був (ад не призначав, тільки протитривожні), психолог є. Пройшла курс пігулок - так, трохи повертався паршивий стан. Але я наче вишкрябуюсь потроху. Сил вам.
автор Ms. Скромность • 16 мая 2024
Ответ дляПушАпница
Дякую…Дуже вам співчуваю… Сподіваюсь, ви знайдете в собі сили жити. Колись, моя сестра впала з моста, не в воду, на бетон… я думала, я іі втратила. Це моя маленька сестричка, яку виховувала з дитинства. Я думала, то буде кінець. Але вона вижила, хоч і є сильні травми. Дякую за це Богові. Так і не зізналась, чи була то спроба самогубства чи ні, говорить, випадково…Але з нею інша печаль- поїхала на росію, вийшла заміж, тепер не визнає ні мене, ні все українське… не втратила її фізично, але втратила ментально….
Танго утрьох• 16 мая 2024
Когда ж вы поймете что таблетки только больше будоражат ваше состояние, работайте с самовнушением, ездите отдыхать именно на природу , это поможет перезагрузиться
Червона рута• 16 мая 2024
Когда именно накрывает пью валокардин. Да вонючий, но тревожность и грусть печаль снимает быстро. А так лечилась пол года ад под контролем врача, тьфу тьфу рецидивов уже нет 6 лет.
василиса-4• 16 мая 2024
Попробуйте медитировать, https://www.youtube.com/live/VHWGWzFV3Qs?si=3YpEkSthTjZgiUw6
Корсет_на_шурупах• 16 мая 2024
Ответ дляВ танке
Крім війни в людини не може бути інших проблем?((