Подруга живёт в Германии и говорит, что ей совсем менталитет местный чужой и она бы с удовольствием переехала бы в Польшу. Спрашиваю, они что агрессивные, как то неправильно относятся? Она нет, они просто абсолютно другие, поляки же походи на нас. В чем это выражается , я так и не смогла понять. Смотрю ролик на ютуб, приехали блогеры из Германии, беженцы, оформлять документы в Польшу, удивлены количеством людей на улице. И говорят, тоже люди отличаются, более расслабленные что ли, позитивны, настроены на отдых и разговор. Какую разницу вы видите в менталитете немцев и поляков? Я в Германии была только в Дрездене и только до войны
У нас дійсно є багато подібного з поляками. Я не у Польщі, але всі мої сусіди поляки, та і на вулицях їх достатньо. Але я вам теж не поясню чим саме, бо не думала про це, і починати не хочу. Просто відчувається. Іноді, заходжу в автобус, дивлюсь на людей і декілька відразу відмічаю, що можуть бути наші, і коли вони починають говорити по телефону, виясняється, що наші чи поляки.
Про німців не знаю.
Імхо: поляки, як і українці, більше схиляються до образу ’знайомої тітоньки на базарі’, німці - до образу ’менеджера з обслуговування в банку’.
Неможливо сказати, що щось краще, а щось гірше. Просто трохи інакше виховання.
Прямо величезної різниці не бачу, люди всюди є різні. Але ще ж багатьох незнайома мова лякає
Ответ дляmacik_tan
Ми жили пару місяців у польському містечку на кордоні з Німеччиною. Від нашого будинку 500 метрів і зразу німці) Гуляєш ввечері, поляки по барам, сміються, молоді багато) Заходиш у німецьке місто і НІКОГО)))) Ні машин ні людей. Всі по хатам)
А как же октоберфест, ну как так, у них же есть бары?
Карпатський грибар• 16 мая 2024
Приклад різниці менталітету:
У Берліні: на переїзді - поїзда ще й близько нема, але усі стоять, чекають.
У Парижі - переходять на червоний запросто, машин же нема.