Оце потужно• 31 января в 17:40

Бальзам для губ. Дорожчий означає краще чи ні?

.
Ну ниче се• 31 января в 17:41
Этот мейбилайн у меня был. Мне очень не понравился. Он неприятный на губах, быстро слизывается. Вообще не оценила.
Сумчатая кошка• 31 января в 17:42
У меня кармекс. Мне нравится.
Не танцую- но пою• 31 января в 17:42
Хз, у меня не было дорогой косметики, тот же Мейбелин и Лореаль устраивают
ЯяяКакаджамбо• 31 января в 17:43
Купила нівеа і кайфую
ДА да да• 31 января в 17:47
Uriage подобається
Кружите меня,кружите• 31 января в 17:48
У меня сейчас на губах этот мейбеллин, обычный, ничего особенного. У меня такие бальзамы валяются по всем сумкам. Диора не было, не могу сравнить.
БезПаспортаНеПродаю• 31 января в 17:52
У меня вообще ессенс любимый
Тумба-юмба• 31 января в 18:06
якщо питання саме в лікувальному ефекті (обвітрені губи, тріщини, заїди в кутках, тощо) то я використовую спец заживляючий гель котрий використовуєтсья після перманенту. За 1-2 дні все заживає. Рекомендую! ціна питання 20 -30грн... а ефект супер.
Брала в туфішоп
В принципі вони різні бувають в мене декілька різних було всі супер.
https://www.tufishop.com.ua/uk/gel-zazhivlyayuschi...*wt96tj*_up*MQ..*_gs*MQ..&gclid=Cj0KCQiA7fbLBhDJARIsAOAqhsdAiMzmHNQsJzWgwNKQyZeMW6W2EI470jN0CsPBeJFdAp4mHuraDz4aAi1VEALw_wcB
Работать надо• 31 января в 18:08
Я дивлюсь склад. В мене олійка Діор є, класна. В є дешевий з аптеки, забула назву з фіолетовою кришкою. Тому не завжди дорого, це класно. Кармекс хвальоний мені взагалі печалька
ВыФсеВрете• 31 января в 18:15
В мене нашого виробництва - без нафтопродуктів та інших шкідливих речовин.
Кинула в кожну сумочку по тюбіку - і це чи не перша зима, коли в мене нарешті не репаються вуста.
Ms. Похвала• 31 января в 18:59
Для меня лучший бальзам это пурелан. Хотя Диоров, Шанелей, Кларансов и роуд у меня вагон
Гостра на язик• 31 января в 19:20
Якщо вам саме для зволоження, то потрібно дивитись склад. Те що дійсно буде давати губам більше, ніж просто захисну плівку, це бальзами для губ від бренду Reviderm, Circadia, Allies of Skin.