А_я_ЛОЖУ!• 16 мая 2024

Чи багато ви читаєте? Опитування

Мені трохи соромно зізнатись, що я одну-дві книги на місяць читаю. Люблю ввечері перед сном намастити руки кремом і взяти книгу. Я б читала більше, але зі школи така особливість, що я дуже швидко засинаю під читання. Пару сторінок і я вже відчуваю, що книга валиться з рук. Тому і так малр, власне.
Серед дня рідко читаю, не люблю.
Стало цікаво, скільки всередньому порадниця читає в місяць книг.
Проголосуйте, будь ласка.
Заодно напишіть що цікавого читали омтаннім часом і радите.
Я раджу від себе. Важка, але цікава книга біографія про вижившу в Голокост єврейку
Результат:
вже голосів: 49
18 (36.73%) Читаю тільки порадницю
13 (26.53%) 1-2 в місяць
9 (18.37%) 10 і більше, обожнюю читати
6 (12.24%) Близько 5 на місяць
3 (6.12%) 5-10
Всіх підсаджую• 16 мая 2024
Книжки не показник інтелекту, бо важлива якість читання, а не кількість, як зараз люблять)
БезВзяток• 16 мая 2024
Від 10 . В середньому 14 получається
Однозначная• 16 мая 2024
Я можу за місяць і 5-6 прочитати, а можу за пів року і жодної
західний_діалект• 16 мая 2024
Ні, тільки у відпустці, на роботі і так багато матеріалу треба читати, очі втомлюються.
Мэри Лин• 16 мая 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Зараз книжки і не потрібні, можна всю інфу брати з інтернету
Варена цибуля• 16 мая 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Ну да, если человек читает 10 женских романчиков или 1 научпоп книжку - как бы разница по качеству и полезности большая в пользу последнего)
Та не реву я• 16 мая 2024
Читаю одну книгу месяца 3. Главное не количество.
Я пані прохана...• 16 мая 2024
читаю ради удовольствия. могу книгу, могу советчицу. себя за это не корю, цели не ставлю
Запасная спина• 16 мая 2024
Я не читаю, а слушаю книги. В неделю 3-5 книг получается обычных и 1-2 больших
Та не реву я• 16 мая 2024
Ответ дляВарена цибуля
Та даже если научила книг 10 читает, то если эту информацию просто прочитать в этом нет смысла.
Сколько_мне_лет?• 16 мая 2024
Последний раз читала в 15 лет мастер и Маргарита, на этом все , это было 23 года назад
Салт• 16 мая 2024
Яким чином Ви можете прочитати за місяць 1-2 книги, якщо читаєте перед сном декілька сторінок? Щось Ви прибідняєтесь.
Середня книга - це 300-600 сторінок.
Я в дамках• 16 мая 2024
Взагалі не читаю, мені художня література ніколи не подобалася
Борода• 16 мая 2024
в среднем две книги за три дня. бывает по две книги в день и так дня три- потом ослабевает интерес и становится меньше. бывает работаю)) не до книг.
Варена цибуля• 16 мая 2024
Ответ дляТа не реву я
Это да, у меня электронные версии все исчерканы заметками, еще и перечитываю самые интересные и сложные
Классно когда распечатки книг есть, но после начала войны пришлось переехать и перешла на электронные, а то все мои наработки остались дома( не хочу опять так
автор А_я_ЛОЖУ! • 16 мая 2024
Ответ дляЗапасная спина
Я ніяк пе звикну до аудіо. Якось не сприймаю
Варена цибуля• 16 мая 2024
Ответ дляСалт
Середня книга - це 300-600 сторінок.
Может это детские типа коллекция Дисней) там как раз по 50-60 страниц)
автор А_я_ЛОЖУ! • 16 мая 2024
Ответ дляСалт
Середня книга - це 300-600 сторінок.
Образно кажучи, звичайно, пару сторінок
мадамГрицацуева• 16 мая 2024
Я читаю хаотично. Но очень люблю читать!
Иногда это может быть 5 книг в месяц, а иногда - 1.
Сейчас сложно сосредоточиться. Если честно - меня все время тянет в тг, проверить - не летит ли что-то без тревоги. Из-за этого хромает концентрация.
автор А_я_ЛОЖУ! • 16 мая 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Все таки телефон в руках ще більше посприяв зменшенню читання.
Скільки часу впусту
Запасная спина• 16 мая 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Вот у меня так же с текстом, я не могу читать большие тексты, плюс зрение плохое и времени нет. Аудио просто полностью поглощает меня, плюс у меня работа руками монотонная, поэтому аудио идеально
СкокоМнеДадите• 16 мая 2024
Иногда ниодной, иногда 6. Смотря что со временем.
mamadoma• 16 мая 2024
из последнего прочитанного - эта очень понравилась!
автор А_я_ЛОЖУ! • 16 мая 2024
Ответ дляЗапасная спина
Ви з телефону аудіо слухаєте? Є якісь програми? Може варто і мені спробувати
Салт• 16 мая 2024
’Зварити ведмедя’ Мікаель Ніємі - такий собі легкий детектив про середину 19го століття в Швеції. Головні герої - реальний проповедник і ботаник Лестредіус і саамський хлопець.
’Крістін, дочка Лавранса’ Сінгрід Уінсет - середньовічна Норвегія, історія життя жінки. Цікава описом життя того часу, за що свого часу авторка отримала Нобелівську премію за цю книгу.
Зараз читаю ’Карбід’ Андрія Любки набігами
Та не реву я• 16 мая 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Скільки часу впусту
Так чтение не сильно отличается от просмотра того же видео на Ютуб, глобально.
автор А_я_ЛОЖУ! • 16 мая 2024
Ответ дляmamadoma
Дякую, інесу в список
Україна наше все• 16 мая 2024
Ответ дляВарена цибуля
это все равно полезно) развивает мышление, воображение, словарный запас
автор А_я_ЛОЖУ! • 16 мая 2024
Ответ дляТа не реву я
Наче ж як сприяє пам´яті, зменшує ризик деменцій в старості, Альцгеймера.
Особисто я дуже боюсь в старості бути не при розумі
Та не реву я• 16 мая 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Чтение - нет. Для дорого языки учить рекомендуют