Оксана 111111• 17 мая 2024

Порадьте чим носик чистити?

Дівчатка, поділіться будь ласка як і чим чистити носик немовляті?
Да будет так• 17 мая 2024
Будь-який сольовий розчин в краплях (не спреєм головне)+ електронний аспіратор якщо соплі. А для гігієни щоденної, то турунди з ватяного диску вологі.

Мамина квіточка• 17 мая 2024
Только не палочками. Прекрасно чистятся ватными турундочками они там прям наматываются)))) а перед этим капельками для немовлят
Анонім Завгосп• 17 мая 2024
ничем. Лучше не лазить в нос и уши. Во время активного купания само все будет вымываться и вылетать.
Мій не такий• 17 мая 2024
Хьюмер монодози, або Но-соль в краплях.
Марфа Українівна• 17 мая 2024
Нащо його чистити?
Якщо нема нежиті
автор Оксана 111111 • 17 мая 2024
Ответ дляДа будет так
Дякую❤
автор Оксана 111111 • 17 мая 2024
Ответ дляДа будет так
Скажіть будь ласка у Вас який аспіратор?
Да будет так• 17 мая 2024
Ответ дляОксана 111111
Babyono такий.
Раніше був механічний, але з електронним набагато зручніше і дитина на нього ліпше реагує.
Lightg• 17 мая 2024
Якщо ніз закладений, то Хьюмер монодози - нічого кращого для немовлят не придумали.

Все інше виходить під час купання, ви ж щодня купаєте, напевно, тож більше і не треба.
Соплевідсмоктувач - тільки у надкритичних випадках, коли по-іншому ніяк, від них є певна шкода