Тріль підпільний• 17 мая 2024
Сколько стоит обрезать уши и хвост щенку?
Амстафф
Потринділиця• 17 мая 2024
Автор у меня ротвейлер 11 лет уже, да с купированным хвостом..
Заводя сейчас я бы оставила щенка с хвостом .
Правильно вам пишут, все это не гуманно, если не с мед показаниям.
Люблю Украину• 17 мая 2024
Ответ дляТріль підпільний
Делают,разброс цен разный.вот и интересуюсь,кто делал,почем обошлось
Смею предположить, что и здесь никто не скажет единой цены, в каждой клинике своя. Тем более вы даже город не указали.
Если что, я тоже против этого издевательтва.
Анонимарик• 17 мая 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Це вже якось непристойно у 2024 році таке робить)
Согласна, идет если такая изуродованная собака - сразу смотрю на хозяина как на изверга
Пффф 100%• 17 мая 2024
Ответ дляАноним_1859
А разве сейчас это официально разрешено делать?
не разрешено, и собака эта не сможет принимать участие в выставках,
но кто может запретить хозяину жестокое обращение с щенком?
Можем только плакать со щенком вместе и все.
А веты за деньги ... кто то да согласится.
Пффф 100%• 17 мая 2024
Ответ дляТріль підпільний
В смысле?а что в этом такого?в стандарт породы и так и так можно
это не стандарт породы - это теперь не соответствие стандарту породы.
У вас не сильно породистая собака, видимо, иначе вы бы знали, что к участию к выставкам эта собака допускаться не будет.
Сонечко• 17 мая 2024
Ответ дляТріль підпільний
Та ну,куда тот хвост.он внешний вид сразу забирает
Нельзя больше обрезать
Пффф 100%• 17 мая 2024
Ответ дляСонечко
Запретили уже пару лет назад.
Ротвейлеры уже все с хвостами огромными бегают
больше чем пару лет, Это к нам медленно доходит, как обычно.
Дую на вітер• 17 мая 2024
Зараз купірування знаходиться під забороною в країнах ЄС, ПАР, Америці та Австралії. Європейський парламент в кінці XX століття прийняв конвенцію, яка забороняє косметичне купірування. Наприклад, доберманів з обрізаним хвостом і вухами не допускають до участі в європейських виставках.
Дую на вітер• 17 мая 2024
У 1996 році вченими-кінологами і найвизначнішими ветеринарами було проведено дослідження, в ході якого було проведено дослідження за участю кількох тисяч тварин. Було вивчено, як впливає купірування вух і хвоста у собаки на її самопочуття. В результаті вдалося з’ясувати, що в 90% випадків з віком у собак спостерігалося погіршення здоров’я, викликане проблемами з опорно-руховим апаратом. Адже хвіст – це пряме продовження хребта і його відсікання не може не позначитися на здоров’ї собаки. З’являються проблеми з координацією руху, а також купірування хвоста у собак посилює навантаження на задні лапи, що тягне нерівномірний розвиток і деформацію в майбутньому. Більш того, вдалося встановити пряму залежність між агресивністю і ліквідацією хвоста у собак. Цуценята з обрізаним хвостом виростали більш злими і менш контактними, у них частіше спостерігалися розлади психіки та поведінки.
Дую на вітер• 17 мая 2024
Вчені встановили, що тварина з купейними вухами може відставати в розвитку, так як вушні раковини є важливим комунікативним засобом, за допомогою якого вона висловлює свої емоції.
Любовь Калистратовна• 17 мая 2024
Ответ дляТріль підпільний
Собакам вообще то подрезают хвосты и уши
Вам не жалко щенка?
Тріль підпільний
• 17 мая 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Вам не жалко щенка?
А щенка кто то убивает,бьет?
Любовь Калистратовна• 17 мая 2024
Ответ дляТріль підпільний
А щенка кто то убивает,бьет?
Вы собрались резать( а разве хвосты амам обрезают?
Зроблено у 80-х• 17 мая 2024
Ответ дляТріль підпільний
При чем тут конечности?вы чушь пишете
При том, что хвост это продолжение позвоночника. А не как у вас, чтоб волосы в супе не полоскались
Вакцениро Вона• 18 мая 2024
Амстафу хвост? Это что-то новое.
Купировка (цена) зависит от города, специалиста и часто от веса щенка
Вакцениро Вона• 18 мая 2024
Ответ дляДую на вітер
Які такі вчені? Є породи, купірувані з моменту їх створення, і щось відсталих там не зустрічали.