Кусачая Я• 17 мая 2024
Квартира для дитини. Як бути?
Син 22 роки надумав одружуватись, ще навчається.
Є окрема квартира в оренді.
Звільнити квартиру для нього, чи відправляти на оренду?
Є окрема квартира в оренді.
Любви вам!• 17 мая 2024
Одруження передбачає самостійність та відповідальність, ти більше, від чоловіка
Губка Боб• 17 мая 2024
Ви дійсно не можете вирішити це питання самостійно?
Хоча 99,9% тема троляча для срачу
КаваЗМолоком• 17 мая 2024
Ну если сын решил жениться в 22 года , значит он взрослый и в состоянии оплачивать жильё и содержать семью. Значит на съём.
Попихтю та й годі• 17 мая 2024
если ваш сын так хорошо зарабатывает, что может позволить и съем и содержание семьи, я б брала с него меньше денег, чем аренда и эти деньги откладывала. хоть и еще на одну квартиру
Глаза_в_3_карата• 17 мая 2024
Мій не одружується але з першого курсу живе в своїй квартирі. Зараз йому 21 і буде жити далі. Дідо йому купив.
Україна понад усе!• 17 мая 2024
Я в шоці з таких мамаш.Мені і в голову не прийшло виперти дитя скитатись по світі.
Смурфик• 17 мая 2024
А он где жить собирается? Может к вам приведет, чтоб семейный бюджет не страдал.
Не будь КакСвета• 17 мая 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Дитя ж виросло
Смурфик• 17 мая 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Это вы передачу про кротов и их потомство не смотрели.😁
Україна понад усе!• 17 мая 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Я дитині і житло гарне і авто,діти не повинні як я мучитись.Страшна тема,бо самій з батьками’повезло’,що краще б в дитбудинку була б
Україна понад усе!• 17 мая 2024
На той світ ще ті квартири заберіть,хай діти з онуками помучаться.
Любви вам!• 17 мая 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
У «дитя» повинен бути стимул працювати і заробляти, а не на все готове, у 22 роки з одруженням ще можна зачекати. Ви краще подумайте про те, чи буде пенсія у нинішніх 40-50-річних
Тишком нишком• 17 мая 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Якби в 40 ще на той світ рано , може ще при розлученні чужій дамі залишити
Ні не віддала б просто так. Якщо у них серйозно і доходи позволяють - краще взяти іпотеку. Чим зйом в нікуди, тим більше, що є страховка перекривати іпотечні платежі. Якщо вони поселяться там, то на прогрітому місці не поживши разом , зразу заведуть дітей . І ні квартири тої не видати, ні грошей за зйом. Брати гроші за зйом зі свого сина - гіршого не чула. Краще платити і виплатити, потім буде 2 квартири йому чи 3 у спадок.
Не будь КакСвета• 17 мая 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
В освіту не вкладалися?
Блиск думки• 17 мая 2024
Автор, а изначально как планировали с квартирой? Вообще, мне не понять, как детей выпихивают на съем, имея несколько квартир.
ОноВамнадо• 17 мая 2024
Ответ дляSvitlo_
так для багатьох квартири - це джерело доходу, ви ж свою роботу для дітей не звільняєте, поки самі не на пенсії.
Как может быть квартирам джерелом доходу, еще и основным, мне непонятно. Раз есть возможность квартиры покупать, то и доходы явно побольше.
ОноВамнадо• 17 мая 2024
Ответ дляSvitlo_
Ну спочатку заробили, все вклали в квартири і живуть люди з оренди.
Сколько той аренды, ну честно, чтоб с нее жить. Это не соизмеримо с суммами на покупки квартир.
Подтяжка• 17 мая 2024
Якщо б моїй дитині треба було, дала б, в нас взагалі пуста стоїть, донька живе у свого хлопця (він арендує)
ОноВамнадо• 17 мая 2024
Ответ дляSvitlo_
Так зарабатывают те, кто никогда нормально не зарабатывал, а просто сдает бабушкины квартиры. На недвижимости немного иначе зарабатывают. А в аренду могут сдавать купленные квартиры для детей, которые пока не доросли