Кусачая Я• 17 мая 2024
Квартира для дитини. Як бути?
Син 22 роки надумав одружуватись, ще навчається.
Є окрема квартира в оренді.
Звільнити квартиру для нього, чи відправляти на оренду?
Є окрема квартира в оренді.
Куратор дебошей• 17 мая 2024
Ответ дляБлиск думки
Автор, а изначально как планировали с квартирой? Вообще, мне не понять, как детей выпихивают на съем, имея несколько квартир.
Втрата доходу для порадниці - це найгірша втрата, як же тоді теми клепати про доходи 200 тис))
Блиск думки• 17 мая 2024
Ответ дляБожий одуванчик
я бы не сказала, что это само собой. Вы бы что выбрали - обучение в престижном ВУЗе по цене 2 квартир в Киеве или квартиру и какой-то колледж?
Проведите опрос, удивитесь ответам.
Но здесь главная проблема - будет ли хотеть ребенок сам учиться.
У нас нет финансовых проблем, я готова платить деньги, чтобы дети учились чему-угодно, что им интересно.
Но старшего прям надо сильно мотивировать, он способный, учиться хорошо, оценки 9-11, но учится, чтобы мы его не доставали. И я не знаю, изменится ли что-то к моменту поступления.
Хотя у меня не было и десятой части того, что имеют мои дети, может поэтому я училась, старалась и в конце концов добивалась.
А современные дети слишком расслаблены(
Проведите опрос, удивитесь ответам.
А современные дети слишком расслаблены(
Я пишу исключительно про себя, для меня дать образование ребенку и помочь в жизни - это само собой. Собственно в дочкино образование уже вложились, с квартирой сложнее
Ответ дляМайструю крила
Якщо відверто, то я би не давала дитини цю квартиру. У нас схожа ситуація з чоловіком і ми вирішили, що дитини зробимо перший внесок за квартиру у розмірі хоча б 500 000 грн, але свою залишимо собі, аби на пенсії був ще додатковий дохід.
Це ідеальний підхід - і старт, але і залишається стимул досягати більшого
Ответ дляPlayland
Звідки така категоричність?
Тобто молоді хлопці, які тільки стають на ноги та не мали змогу отримати від батьків щось, автоматично в розряд невдах?
З таким підходом деякі мамині квіточки можуть перерости та завʼянути
просто мамина квіточка думаю не раз нагадає чоловіку - що він тут ніхто в цьому домі. Неможна бути головою в чужій хаті.
Солоденька цукОрка• 17 мая 2024
Ответ дляГубка Боб
Ви в кого питаєте?
Троляка вже пішла
Я вообще за нововведения на Советчице.
Если человек, создавший тему, не участвует в ней - банить его на полгода, чтобы больше других не отвлекал.
Ответ дляSvitlo_
Ми християни. Для нас важливе головування чоловіка. Тому чоловік повинен вміти забезпечувати сім´ю, а поки не навчився - не створювати сім´ю.
Погодьтесь, це все теорія і демагогія
На практиці ніхто не може передбачити навіть свої дії в майбутньому
Ну і ніхто ні від чого не застрахований.
Все буде• 17 мая 2024
Ответ дляSvitlo_
Типу чпікати даму без шлюбу поки на ноги не встане? Чи зберігати цноту?
Смурфик• 17 мая 2024
Ответ дляЛюбви вам!
У «дитя» повинен бути стимул працювати і заробляти, а не на все готове, у 22 роки з одруженням ще можна зачекати. Ви краще подумайте про те, чи буде пенсія у нинішніх 40-50-річних
Да что там пенсия, и квартир не будет.
Ответ дляPlayland
Погодьтесь, це все теорія і демагогія
звісно, ніхто ні від чого не застрахований. І ситуації бувають різні. Наприклад в хлопця ще недобудований будинок - треба пожити рік - другий. Але ми говоримо про тенденцію.
Ответ дляSvitlo_
І ще
Ви так наголошуєте на свому віросповіданні
А чим воно особливе саме в цьому контексті?
Християни, не християни , іновірці - а людські цінності у всіх одинакові
nabludatel• 17 мая 2024
Ответ дляSvitlo_
Якщо для вас втрата грошей від оренди не критична - я б пустила жити. А от доньку б однозначно б відправила б на оренду.
Ви сина любите більше, ніж доньку?
Ответ дляPlayland
І ще
Якби у всіх цінності були одинакові - то б і вієн на землі не було б, ні вбивств, ні розлучень.
Так я наголошую на віросповіданні - бо це основа світогляду в моїй сім´ї. Були б ми атеїстами, то б і на ситуацію я б дивилась по іншому.
Все буде• 17 мая 2024
Ответ дляSvitlo_
Я не знаю як у вас. У нас все по іншому.
Так я ж і питаю, як у Вас.
Смурфик• 17 мая 2024
Ответ дляОноВамнадо
Сколько той аренды, ну честно, чтоб с нее жить. Это не соизмеримо с суммами на покупки квартир.
Было место у кормушки - купили в это время квартиру. Теперь отогнали от кормушки, довольствуются малым. Или квартира в наследство осталась.
Лукава Кішка• 17 мая 2024
Ответ дляnabludatel
Дуже співчуваю вашій доньці.
Тим більше дівчині мати своє житло - це набагато важливіше ніж для хлопця, хай мене закидають тапками. Хлопець легше заробить,а дівчина швидше може виявитись сама з дитиною на руках,який би чоловік чудовий не був, той може піти, померти, та й захист за спиною - все ж краще, ніж його відсутність. Хлопці у нас більше захищені, такі реалії. Навіть теща більше буде любити зятя одразу,а невісткам так не щастить.
nabludatel• 17 мая 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Я з вами абсолютно згодна.
Але є такі любителька потні, що і дітей лише чоловічої статі сприймають.
Любви вам!• 17 мая 2024
Ответ дляОноВамнадо
Как может быть квартирам джерелом доходу, еще и основным, мне непонятно. Раз есть возможность квартиры покупать, то и доходы явно побольше.
Якщо ви не помітили, за останні роки багато чого змінилося
Файна_зупка• 17 мая 2024
мне родители в свое время отдавали арендные деньги на сьем- квартиранты были хорошие и их терять не хотелось