Рожайтретьего• 17 мая 2024
Опт волокно как работает?
Вот недавно подключила оптич.волокно чтобы был интернет если нет света. Но не спросила как надо переключать кабеля. Или может не надо ничего переключать ?
Мастер Пис• 17 мая 2024
У меня один Пауэрбанк к кабелю , второй пауэрбанк к роутеру , они должны были вам рассказать как подключать и какие переходники купить, позвоните и они вам расскажут
Видящие_помогите• 17 мая 2024
Спец шнуры к павербанку - ротутер и еще 1 коробочка подключается и все работает. Главное не забыть про павербанк. У меня один уже в ноль так разрядился, пришлось выкинуть
Федорино Горе• 17 мая 2024
Краще рішення придбати безперебійник для роутера та ону. Один раз підключити і забути. Є світло - працює від мережі, немає - від вбудованих акумів.
Типу такого
Инфотуфелька• 17 мая 2024
Ответ дляФедорино Горе
Типу такого
Тобто безперебійник - він як павербанк, тільки не треба відключати, якщо світло є?
А що таке она?
Федорино Горе• 17 мая 2024
Ответ дляИнфотуфелька
А що таке она?
Так, як павер, він сам перемикається з мережі на акуми та навпаки, коли з´являється знову електрика. Сам заряджається. Не треба ніякі кабелі туди-сюди перемикати. Дуже зручно.
ONU - абонентський термінал, невеликий пристрій у пластиковому корпусі, призначений для прийому трафіку по оптичному волокну і передачі даних назад. Він оснащений оптичним портом для підключення до мережі GPON і мідним портом для підключення по крученій парі (кабелю UTP).
Инфотуфелька• 17 мая 2024
Ответ дляФедорино Горе
Якщо ви такі добрі, то ще спитаю :) Цей ’ону’ не ставлять постачальники оптоволоконного інету всім одразу при підключенні?
В гости звали?• 17 мая 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Ми купили за 800 грн у провайдера, але можна було і самим купить де поопало
Инфотуфелька• 17 мая 2024
Ответ дляВ гости звали?
Дякую!
В гости звали?• 17 мая 2024
Можна ще купити wifi роутер, там онушка встроєна, але він буде дорожче, і якщо у вас уже є роутер то смисла нема
Федорино Горе• 17 мая 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Не знаю як усім, мій провайдер проводив у кожну квартиру оптоволоконний кабель, а до нього 2 невеличкі коробочки, одна з яких і є ONU. Це якщо інтернет за технологією PON