Смурфетта• 17 мая 2024

В дитини зранку неприємний запах з рота і виділення

Змінила постіль, на простирадлі жовті розводи. Нещодавно витерла дитині рота під ранок, так як спала з відкритим і текла слина. На серветці також лишились жовті плями. Ще з рота неприємний запах саме під ранок, коли ось так спить з відкритим ротом. Протягом дня запаху немає.
Чи може це бути повʼязано зі збільшеними аденоідами? Чи яка може бути причина ?
Голена блондинка• 17 мая 2024
Скiльки дитинi?

Чорт і Шо• 17 мая 2024
Почему аденоиды не удаляете?
Не будь КакСвета• 17 мая 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Почему аденоиды не удаляете?
Они потом опять вырастают
автор Смурфетта • 17 мая 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Почему аденоиды не удаляете?
Видалили ( от так нам їх видалили, що через місяць симптоми ті ж самі, стало трохи легше дихати, але проблема не зникла 😞
І вирости вони так швидко не могли, дитина не відвідувала дитячі колективи та не хворіла після видалення. Але хропіння та утруднене дихання не зникло. У мене підозра, що їх не до кінця видалили (
автор Смурфетта • 17 мая 2024
Ответ дляГолена блондинка
Скiльки дитинi?
5,5 років
Голена блондинка• 17 мая 2024
Ответ дляСмурфетта
5,5 років
Зуби пролiкованi? Чистить добре?
Мамина квіточка• 17 мая 2024
Ответ дляСмурфетта
5,5 років
Рефлюкс?
ПешитеБесАшипок• 17 мая 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Почему аденоиды не удаляете?
Потому, что это регенерирующий орган и они снова могут вырасти
ПешитеБесАшипок• 17 мая 2024
Ответ дляСмурфетта
5,5 років
Сходите к педиатру, на УЗИ ОБП и к гастроэнтерологу сдайте капрограмму

Дона Ко Ко• 17 мая 2024
Застій жовчі?!
Мама фіфті цента• 17 мая 2024
Ответ дляСмурфетта
С осанкой как, прикусом? Если прикус неправильный - дистальный, то хропение может юыть из-за этого

А вообще бакпосев сжайте, именно утром сразу после пробуждения.
Забагаловка• 18 мая 2024
питание
грибки, гельминты