Шукаю трусики• 18 мая 2024
Красные щеки у дочки 10 лет, не пойму откуда со вчерашнего вечера заметила
Сегодня утром та же самая картина, обе щечки такие .. что это может быть кто сталкивался?
Опля Картопля• 18 мая 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
У сина зараз вже висип, 3 дні до цього були лише щоки червоні і я з червоним обличчям... а педіатр сказала вчора, що це не заразно)
А высыпания какие и где?
СКИБИДЫШь• 18 мая 2024
Ответ дляМне без сахара
ойбля, это очнеь плохо, очень плохо, а срок какой?
Сдайте анализ крови на антитела к парвовирусу
Чучело-Мяучело• 18 мая 2024
Ответ дляОпля Картопля
А высыпания какие и где?
По всьому тілу мілка висипка у сина. У мене наче немає. Лікар казала, що може бути і як мармурова шкіра.