Мию чакри щоденно• 18 мая 2024
Чи є тут жителі Івано-Франківська
Часто тут місто називають Франківськ. Бісить) мені цікаво - це місцеві так кажуть?
Смячиком• 18 мая 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Старші люди ще можуть говорити Станіслав - колишня назва міста
Тільки хотіла це написати)
Мию чакри щоденно
• 18 мая 2024
Я Вас не боюся• 18 мая 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Дякую, о наймудріша
Бісить це слово, як і вас слово Франківськ
Заздрість то погано• 18 мая 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Не говорять так місцеві
Я жила там до 17 років, казала Фран, тепер живу у Києві і кажу Франік
Я Вас не боюся• 18 мая 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Це вже від загального розвитку людини залежить.
Правильно_Валерчик• 18 мая 2024
Я тут живу все життя. Так, Франківськ, бо це коротко і зручно. Станіслав - так казали і кажуть мої старші родичі, які пам´ятають стару назву.
Карпатський грибар• 18 мая 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
А ще старші - Станіславів.
Станіслав - то совіти зкалькували з німецьких мап - Stanislau.