Гл. Амурная• 18 мая 2024
Тіндер. Мени.
На днях познайомились в тіндері, трохи переписувались, потім він зателефонував і почав ставити питання типу:
1. Скільки разів ти зʼїзджалася з чоловіками?
2. Чого у тебе нема сімʼї
3. Як далеко жив твій колишній і хто до кого їздив?
На моє зауваження, що я не готова на даному етапі обговорювати надто особисте з незнайомцем, став запевняти мене що я закрита і так ніколи не побудую стосунків.
Типу він має зрозуміти яка є, чи є сенс нам зустрічатися в реалі😀
Сам же принц у 36 виявився двічі розлученим і на даному етапі знімає квартиру з сусідом.
Що думаєте про таке спілкування? Ви би розказали про себе таке?
2. Чого у тебе нема сімʼї
Латексне альтер ЕГО• 18 мая 2024
Просто скажіть, щоб оголошував свої вимоги одразу в анкеті, хто на таке погодиться, той відповість. А ви на допити не погоджувалися.
Це аб´юз чистої води
Гл. Амурная
• 18 мая 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Це аб´юз чистої води
Я, доречі, запитала його чому він двічі розлучений якщо був щирим і відкритий з колишніми жінками😂. Відповісти він не зміг внятно, каже шо життєві складнощі і випробування не пройшли
Вкуси мене• 18 мая 2024
Автор, для кого-то это нормальные вопросы, для кого-то нет.
Если для Вас не комфортно общение, не приятны его вопросы, то дальше еще хуже будет.
Блокируйте его и не задумывайтесь
МадамОхмури• 18 мая 2024
Если он после 2 браков живет с другом, его жена и самый близкий человек это друг. А женщины максимум для секса
Гл. Амурная
• 18 мая 2024
Ответ дляМадамОхмури
Дуже навіть може бути, доречі. Таке зі мною вже траплялось у 24)
Миллениалка• 18 мая 2024
Ні, це однозначно червоний прапорець, а чоловік якусь співбесіду проводив і взагалі нетактичний з питаннями до вас. Навіть якщо захотів спитати це дурість питати по телефону, а не в житті. Блокуйте або ігноруйте, там багато неадекватів, але що ж зробити
Гл. Амурная
• 18 мая 2024
Ответ дляМиллениалка
Дякую, я в ході розмови зрозуміла що нам не по дорозі. Два розлучення то для мене червоний прапор і так. Не планувала продовжувати з ним спілкування, але він в кінці сказав що шукає жінку, яка буде його розуміти, слухати і захоплюватись ним, а я не така і видалив чат в тіндері😂.
Вчора не подумала, але схоже коментар вище правильний, ’друг’ з яким він живе це жінка, яка його не розуміє. Говорив він зі мною на вулиці, тож походу ’друг’ дзвонив, бо не зрозуміла де той чмоня шляється)))
Миллениалка• 18 мая 2024
Ответ дляГл. Амурная
Це жах, що жінкам трапляється ось таке. Теж був такий кадр,але трішки інший, писав: з жінкою вже не то, є дитина, але чомусь не розлучаємось) і разом живуть, навіть не брехав, звав на каву і тд, я кажу мені совість не дозволяє йти гуляти з одруженим, аж гидко. Невже вони думають, що хтось на них клюне, я не розумію. Чому замість того, щоб поговорити зі своєю половинкою і вирішити проблеми, вони уникають і шукають хто їх втіше на стороні. Не хочеш бути з людиною, то йди від неї, розлучайся, ті жінки навіть і не здогадуйться мабуть що за спиною робить(
Гл. Амурная
• 18 мая 2024
Ответ дляМиллениалка
Я теж такого на тіндері зустрічала, ще й чужі фото там поставив, а вже в телеграмі свою.
У 24 роки натрапила на таке чмо,брехав що розлучений і все по стандарту. Потім від його жінки я вже дізналась що вона у нього 3 офіційна, що він альфонс. Вона його клбвала щоб ішов на роботу, а він так мстився, поїхав на заробітки і крутив романи з молодими.
Коротше дно. Треба слухати свій внутрішній голос) Схоже мені судилося вік прожити в самотності, бо на таке я не згодна, а нормальні вже або в шлюбі або на війні
Миллениалка• 18 мая 2024
Ответ дляГл. Амурная
Як я вас розумію на рахунок самотності, ну не падаєм духом, просто наша людина не на сайтах знайомств, я навіть перестала туди заходити, сидять одні й ті ж самі, коли заходиш в різний проміжок часу. Не знаю, це такий конвеєр, не скажу, що мені там якісь погані попадались, слава богу, не брехуни, але щось не то. І не знаю як людям щастить когось там знайти, хоча є такі знайомі)
Гл. Амурная
• 18 мая 2024
Ответ дляМиллениалка
Так, здається ми приятелі по нещастю(.
Таке саме враження, одні і ті ж сидять,деякі тепер змінили докацію на Іспанію або Португалію(((, ще жонатики ’зальоні’ зʼявляються періодично
Елки_в_Палки• 18 мая 2024
Ответ дляГл. Амурная
В мене є товариш, двічі розлучений. Перша квасила (сам бачив), у другої таракани (бува і на мене нападають). З третьою все як по маслу - квартиру купив, машину, двох дітей народили, разом вже років 12. Познайомились в інтернеті🙂
Миллениалка• 18 мая 2024
Ответ дляГл. Амурная
Так, здається ми приятелі по нещастю(.
Та чого нещастя, в самотності є багато плюсів, а ще й правду кажуть, коли не чекаєш воно прийде) насолоджуйтесь, робіть те що довподоби, фліртуйте) приймайте цей час як період який має місце бути, не дивіться на інших і не порівняйте себе з кимось, головне любити і поважати себе, а все інше прийде
Конфиденциальность• 18 мая 2024
Ответ дляМадамОхмури
Не поняла логики, вот женщина развелась, решила сэкономить на сьеме ей надо с подругой аренду делить, а сразу мужика искать иначе самый боизкий человекподруга, а мужики для секса?
Конфиденциальность• 18 мая 2024
Не поняла связки 36 снимает с другом и вот такое спрашивает)) у вас претензия что у него нет своего жилья или к вопросам?)))
Мы все разные и что приемлемо для нас тоже разное, у вас к этому персонажу уже куча претензий на первом этапе, блокируем и ищем того кто удовлетворяет вашим ’ценностям’.
МадамОхмури• 18 мая 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Мужчина, который после семьи вернулся к друзьям, вряд ли пригодный для создания новой семьи. Не такая большая разница в цене, чтобы жертвовать комфортом.
Женщина, которая арендует квартиру с подругой, скорее всего с ребенком или выбирается из какой-то жопы
Конфиденциальность• 18 мая 2024
Ответ дляМадамОхмури
)))интересно женщина можно у неё причины, и она пригодна для семьи, мужику так нельзя, только вот так, сексизм он такой, беспощадный, как и наклеивание ярлыков по гендерному признаку.
Гл. Амурная
• 18 мая 2024
Ответ дляЕлки_в_Палки
Ні, ну якщо його 3 теж кілька раз побувала невдало замужем, то все ок
МадамОхмури• 18 мая 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Мужчина, пригодный для семьи, должен иметь возможность эту семью содержать и не быть жлобом. Женщине тоже лучше быть полностью обеспеченной, чтобы не мириться с чужими странностями ради жилья или денег
Конфиденциальность• 18 мая 2024
Ответ дляМадамОхмури
))) ну и как вы по одному факту вывели глобальное он жлобливый нищеброд до конца своих дней? Ничего что есть куча других фактов? Например цель экономии? Мой коллега в общаге жил, уж не помню лет 5 наверное, собирал деньги, подымал свой доход, сейчас у него новострой в Киеве с ремонтом, его комфорт так не парил как вас, хотя очень сомневаюсь что вы сами не экономя на жильё купили себе новострой в мегаполисе, правда? ))) Мой муж жил, о ужас с мамой, не видя смысла в съеме отдельно, это не мешало при знакомстве со мной снять, а потом и купить отдельно жильё. Ваши выводы из разряда все женщин с детьми к семье не пригодны, женщина же должна продолжить род мужика и уделять ему внимания , а не чужим мужику детям, ну как то так ваша логика смотрится, прямолинейно, так можно написать, чтобы не писать обидные слова, надо рассматривать комплексно человека, а не вот у женщины есть дети или мужи снимает с другом, все на лоб ставим штамп)))
МадамОхмури• 18 мая 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Причем я к всему тому, что вы написали?
Конфиденциальность• 18 мая 2024
Ответ дляМадамОхмури
Причем я к всему тому, что вы написали?
При том что вы придумали на человека гадость по одному фактору, я попыталась показать что это ущербная прямолинейная логика, это же ваш вывод съем с другом равно мужик не годящийся для семьи? Что не так?))) Если что то пишите будьте готовы что вам будут опонировать)))