Аноним_Русалка• 18 мая 2024

Результати аналізів з Медлаб

Усім привіт! Хто мене підкаже, будь ласка, по такому результату аналізів. Усі показники - чутливість. Це означає, що присутня інфекція, я правильно розумію?
emerald_88• 18 мая 2024
Це список антибіотиків, якими можна вилікувати вашу інфекцію

Я натуралка• 18 мая 2024
Да, там написано- эшерихия коли
Нога на ногу• 18 мая 2024
Ну у вас же є результат - висіяна Ейшеріхія колі в кількості 10^5 при нормі 10 ^4. Далі перелік антібіотиків, якими можна лікувати.В чому питання?