Баррикадница• 18 мая 2024

Дружба між чоловіком та жінкою

Спілкуюся із чоловіком, маю до нього симпатію. Він про це знає. Але від нього тільки дружба. Запитую, навіщо ти хочеш продовження стосунків. Інші чоловіки, які не мають почуттів перестають спілкуватися. А, йому подобаються розмови зі мною, каже, що для душі. Має жінку для сексу, але не більше, нікуди не ходить, прийшов - пішов. Каже, що вона не для сім´ї. Мої почуття його не цікавлять, каже щоб я направила їх в інше русло. В продовжує спілкування. Поясніть його поведінку.
автор Баррикадница • 18 мая 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Автор у меня такая же ситуация,хотя это выглядит нереально,да я вас понимаю, только мой ’друг’не говорит с кем спит,но я догадываюсь.....на праздники с нами,моими родственниками,друзьями.. новый год,Пасха,день рождения,кино,самокаты,Мак......ко мне полный нуль,я вокруг него и так и так думала что-то с этого выйдет,и тоже женат не был,детей нет....это , наверное,диагноз....
Но!я знала зачем он мне....он оплачивал наш досуг до последней недели....потом в один миг он стал мне противен,пока не сказал- а ты оплатишь? всё,больше мне с ним неинтересно..... Я из девочками могу дружить,нахалеру мне мужик для дружбы? чтобы что?полочку прибить и кран починить я и сама могу....
Сьогодні сказала, що не хочу бути дозвоном. І, що це за дружба, коли людина одна тільки дзвонить. Хочеш доказати, що це дружба, докажи, і це мій останній дзвінок.

Байрактарна• 18 мая 2024
Ответ дляБаррикадница
А, як вам таке.
Ніякі зустрічі, ні кіно, ні театри. В нього дружба, а тому щоб я сама йому дзвонила, точніше дозвонювалася. А він ніколи не передзвонить, і не подзвонить перший. І вважає, що це дружба. Він соромиться мене, щоб не дай бог, хтось нас побачив. Бо він вчитель, і різниця у віці 10 років
Так навіщо ви нав´язуєтесь, якщо людина не хоче з вами спілкуватись? Він не хоче вам казати образливі слова, а хоче щоб ви самі від нього відійшли. Прийміть це і йдіть далі, він не єдиний чоловік в цьому світі і десь вас чекає достойний
Все до блиску• 19 мая 2024
Ответ дляБаррикадница
В бан такого. Навіть не замислюйтесь. То гра в одні ворота. Користі від такого спілкування не буде.
автор Баррикадница • 19 мая 2024
Ответ дляБайрактарна
Справа в тому, що він хоче. Але хоче, щоб я телефонувала.
Байрактарна• 19 мая 2024
Ответ дляБаррикадница
Якщо б хотів сам би телефонував. Приберіть ці рожеві окуляри. Ви самі шукаєте йому виправдання. Я б не спілкувалась з тією людиною, яка не робить кроки до мене, вам не огидно? Не будьте собачкою, яка бігає на повідку. Але скільки повідомлень, всеодно ви цього не бачите. Зрозумієте, коли він запросить вас на своє весілля з іншою жінкою для якої він буде і перший писати, і дзвонити, і все що хоче.