Я вся ваша• 18 мая 2024
Может ли быть при гемоглобине 130 ферритин 5?
Прилипало• 18 мая 2024
Запросто. Гемоглобін 130, бо кров густа та запасів феритина вистачало на нормальний гемоглобін. В мене завжди був нормальний гемоглобін при низькому феритині
Працівниця року• 18 мая 2024
Ответ дляПрилипало
А яка причина низкого ферритина у Вас? І як виправляли ситуацію?
Прилипало• 18 мая 2024
Ответ дляПрацівниця року
В моєму випадку був гастрит та обільні місячні. Лікувала шлунок і приймала ферробіо
фрау Гітта• 18 мая 2024
задрали со своим ферритином, чесслово ) прям секта какая-то . У 70% людей то низкий , как и витамин Д
Раздражевская• 18 мая 2024
Ответ дляфрау Гітта
В когось проблеми з феритином а у когось з нервами
фрау Гітта• 18 мая 2024
Ответ дляРаздражевская
😂
сою не люблю• 18 мая 2024
Ответ дляфрау Гітта
Не секта,а возможность нормально обследоваться
Малявка ще та• 18 мая 2024
Ответ длясою не люблю
А лікування хтось нормальне призначить? Обстеження простий бізнес , без відповідальності .
Сусідка знизу• 18 мая 2024
Ферритин це маркер запалення. радійте що він невисокий при високому гемоглобіні
якщо сумніваєтесь, здайте залізо сироваткові і насичення трансферну залізом
Малявка ще та• 18 мая 2024
Ответ дляСусідка знизу
У авторки незначне відхилення від нижньої межі, пернздамть ібуде норма
Звичайно до середніх показників далекувато.
Дружная семейка• 18 мая 2024
Ответ дляРаздражевская
То - наслідок низького феритину))
А_мій_самий_самий• 18 мая 2024
Ответ дляфрау Гітта
Удалено администрацией...
Подвійна веселка• 19 мая 2024
Ответ дляфрау Гітта
І що ж в цьому нормального?
Подвійна веселка• 19 мая 2024
Ответ дляМалявка ще та
Вам хтось забороняє сходити до лікаря та лікуватися?