Странный вопрос конечно) я за Усика, но чувствую перевес и победу Фьюри
Lena-Lena12• 18 мая 2024
Ответ дляrivara
А я думаю что Фьюри погубит его эмоциональность. Нацканалы конечно днище, не транслировать бой Усика. Я за Усика конечно же
А що не так? Усік же наш. Чому трансляції не буде? (Не в темі, але до війни наче транслювали, це через війну - неможна спортивний та розважальний контент?)
alenka3108• 18 мая 2024
Ответ дляWind99
Ого
Ага. Вечір боксу о 19:00 починається, але там 9 поєдинків. Усік - Фьюрі завершальний. І то, то час приблизний. Буде залежати від інших боїв, хто, коли і як переможе)
Lena-Lena12• 18 мая 2024
Ответ дляrivara
Угу, а дізели квартали не розважальный контент?
Тєлєк не дивлюся з 2008 року. Все в інеті. Але ж наче раніше все транслювали.