Обнемашечка• 18 мая 2024
Це початок варикозу?
Помітила скупчення вен на нозі. Фото не дуже гарно передає, на жаль
КонФФетОшка• 18 мая 2024
А це точно нога? ))) по темі - ні, ці капіляри не є варикозом, косметичний дефект
Оцененная• 18 мая 2024
Нет, это сосудистые сеточки, страшного ничего , точно не варикоз. Варикоз иногда даже не видно.
Помилуйте мадам• 18 мая 2024
В мене таке з 18ти років є місцями, зараз 38, варикозу немає. При вварикозі прямо вени випирають.
Обнемашечка
• 18 мая 2024
Ответ дляОцененная
А як з таким боротися ?
Оцененная• 18 мая 2024
Ответ дляОбнемашечка
А як з таким боротися ?
Ну, можно троксевазином попробовать мазать, Детралекс пить (читайте побочки- стоит ли оно того?), не знаю- может, аскорутин. Но может помочь временно. Все равно, периодами нужно повторять.