Щебетушка• 19 мая 2024
Хелп! Як прибрати адреналін?
Дівчата, допоможіть, бо зараз збожеволію: як прибрати адреналін? 2 дні вже як почалось, а сьогодні самий пік, їсти не можу, спати не можу, трясе, серце вискакує (але періодами), голова обертом, що мені робити???
Спілий баклажан• 28 августа 2024
Ответ дляЩебетушка
Та його теж трусило
Як він зараз не знаю, але спить точно.
І подруга моя ще спить, так би я їй вже дзвонила, бо чекала ж на мою розповідь що та як, а я пізно з‘явилась додому, чекаю коли в ТГ з‘явиться, то може їй виговорюсь і полегшає, бо купа справ з понеділка, треба в руки себе брати
Двоих трусит,странно,вы ничего не употребляли?
Закуйовджена життям• 03 сентября 2024
Ответ дляЩебетушка
вчора вранці пила, сьогодні ще ні (я його пів року вже п‘ю)
Анаприлин 10 либо 20мг выпейте.