Щебетушка• 19 мая 2024
Хелп! Як прибрати адреналін?
Дівчата, допоможіть, бо зараз збожеволію: як прибрати адреналін? 2 дні вже як почалось, а сьогодні самий пік, їсти не можу, спати не можу, трясе, серце вискакує (але періодами), голова обертом, що мені робити???
Оченьценная• 19 мая 2024
Дайте вихід адреналіну через тіло. Бігайте, якщо не можете, швидко ходіть.
Щебетушка
• 19 мая 2024
Ответ дляИрина_Б_
вы принимаете какие-то препараты?
вчора вранці пила, сьогодні ще ні (я його пів року вже п‘ю)
Щебетушка
• 19 мая 2024
Ответ дляОченьценная
Та яке бігати, ледве ходжу зараз, за 2 доби години 3 поспала, енергія є, але організм фізично вже відмовляє
Щебетушка
• 19 мая 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Що з тиском?
та не знаю
Дівчата, це через особисте, можна так сказати - через побачення, ті дні чекала, а сьогодні (ну вчора тобто) воно відбулося, потрапила додому ледве жива
Це жах (я про стан)
Булькаю• 19 мая 2024
Ответ дляЩебетушка
та не знаю
Це жах (я про стан)
что случилось?
Щебетушка
• 19 мая 2024
Ответ дляБулькаю
что случилось?
Та нічого не трапилось, у мене таке вперше за моє життя. Побачення: розмови, на останок поцілунки- обійми… нічого поганого, навпаки
Невгамовна сила• 19 мая 2024
Ответ дляЩебетушка
та не знаю
Це жах (я про стан)
Вам треба поміряти тиск. При такому стані, як ви описуєте, що серце вискакує і спати не можете через це, лікарі радять Бісопролол, я вище про нього писала. Чи у вас просто радість від побачення? Ви трішки сумбурно пишете і ми не знаємо, вас рятувати треба чи радіти за вас.
Невгамовна сила• 19 мая 2024
Ответ дляЩебетушка
Ааа, фух. Вітаю. Тоді коньячку дьорніть)
Щебетушка
• 19 мая 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Та і перше, і друге
Руки трясуться, добре хоч якось пишу
Я бачила, дякую, може є щось не з медикаментів, може щось заспокійливе, типу чаю м‘іта - меліса, я і так на АД
Але інструкцію почитаю все - таки, на крайній випадок
Руки трясуться, добре хоч якось пишу
Невгамовна сила• 19 мая 2024
Ответ дляЩебетушка
Та і перше, і друге
Руки трясуться, добре хоч якось пишу
Музику заспокійливу - на ютьюб так і пишете - звуки природи, спокійна музика - обираєте і слухаєте. Тільки треба зосередитись саме на музиці і щоб нічого не відволікало. Випийте води теплої. Можна прийняти ванну і розслабитись.
Щебетушка
• 19 мая 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Дякую. Вибачте, що сюди це принесла, я сама в шоці, що із-за цього у мене таке.
Та з подругою сьогодні щось вип‘ю, мабуть, можливо келих вина, бо від коньяку толку не буде, буде ще гірше)) міцні напої мене «підривною» роблять.
Невгамовна сила• 19 мая 2024
Ответ дляЩебетушка
Та нормально все) Це ж класно такі відчуття переживати. Насолоджуйтесь побаченнями. Рада за вас!
Невгамовна сила• 19 мая 2024
Знаєте, ви хоч сюди можете написати, а він теж радіє, а нема в нього Совєтчіци і що робити з адреналіном?)) Це - щастя! І це класно!
Щебетушка
• 19 мая 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Та з котом лежу, мені з ним спокійно, ніби серце вже не так. Але як тільки подумаю про те, що було (побачення), а НЕ думати не можу, флешбеки постійно, та ще й я з цією людиною через кілька годин зістрічаюсь (у мене одна цого річ, яку терміново треба віддати), то все - трясе, голова кругом
Щебетушка
• 19 мая 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Дякую! Тут би радіти, а у мене оце все
Лагшмивара• 19 мая 2024
Ответ дляЩебетушка
Автор сходите на расслабляющий массаж или уже теплую ванну примите с пенкой и т.д. Я б ещё рекомендовала всякие бани типа хамам, но не знаю как отреагирует ваше сердце и давление.
Адреналин нужно гасить релаксом.
Щебетушка
• 19 мая 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Та його теж трусило
Як він зараз не знаю, але спить точно.
І подруга моя ще спить, так би я їй вже дзвонила, бо чекала ж на мою розповідь що та як, а я пізно з‘явилась додому, чекаю коли в ТГ з‘явиться, то може їй виговорюсь і полегшає, бо купа справ з понеділка, треба в руки себе брати
Щебетушка
• 19 мая 2024
Ответ дляЛагшмивара
Адреналин нужно гасить релаксом.
Дякую, бані точно ні, масаж я не проти, але не допоможе точно. Та й сьогодні ніде я його не знайду, місто маленьке, усе зачинено, усі вихідні. Я в Україні, якщо шо)))
Невгамовна сила• 19 мая 2024
Ответ дляЩебетушка
Тоді ванна, поки спить подруга і він (хоча я сумніваюся, що після дози адреналіну хлоп заснув, він вже всю стелю вивчив до дрібниць) і гарна музика. Насолоджуйтесь цими відчуттями! Знаєте, я спочатку за вас переживала, а зараз просто радію тому, що ви така щаслива. Тут так мало таких гарних і приємних тем, а від вашої так гарно на душі стає. Дякую вам за це!
Повелитель бітка• 19 мая 2024
Ответ дляЩебетушка
Есть дыхательные упражнения на ускорение вывода гормона стресса из крови (обычно он там живет до 3-х месяцев!)
после стресса надо приводить в порядок,
- тело (снять спазмы!!!) ванна с солью, массаж
- психику (выплеснуть все наружу ненасильственно! - психолог) покричать в подушку - это можно делать часто, долго...
- вывести из крови, чтобы не гробил нервную систему и внутренние органы (Ютуб в помощь! дыхание с активными движениями и выдох с шипящими.. ищите)
Все что написала - это НАУЧНО доказано из последних исследований... есть платные обучающие курсы которые ведут медики-ученые...
после стресса надо приводить в порядок,
Ms. При теле• 19 мая 2024
Ответ дляЩебетушка
Вам до психіатра треба
Лагшмивара• 19 мая 2024
Ответ дляПовелитель бітка
после стресса надо приводить в порядок,
У автора бабочки в животе ❤️❤️❤️
бибизяна• 19 мая 2024
Ответ дляЩебетушка
Спорт сбросить адринали - супер вещь. Вам необязательно куда-то бежать. Просто походите по квартире быстро поприседайтей, ноги по поднимайте. Любая спортивная активность. У меня давление поднимается во время тревоги. Я сразу начинаю шевелиться в квартире. Круг кручу, приседаю. Реально легче становится и давление падает.
Ух яка ж Я• 19 мая 2024
Ответ дляЩебетушка
Совмещать АД и алкоголь?
Вы самоубийца?
Щебетушка
• 20 мая 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Дякую вам, за добрі слова, це зара так рідко.
Після 13 років шлюбу, де все закінчилося зрадою, я думала, що вже все…
Весь день мене трусило, подруга прокинулася, ми сходили в кафе, посиділи, я їй розповіла, потім по домівках, і от тільки зараз трішки відпустило
Щебетушка
• 20 мая 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Тиск, пульс високі?
Пульс трохи, тиск вже не виміряла, але у мене він рідко високий, а коли і було, то таких симптомів не було 100%