Щебетушка• 19 мая 2024

Хелп! Як прибрати адреналін?

Дівчата, допоможіть, бо зараз збожеволію: як прибрати адреналін? 2 дні вже як почалось, а сьогодні самий пік, їсти не можу, спати не можу, трясе, серце вискакує (але періодами), голова обертом, що мені робити???
автор Щебетушка • 20 мая 2024
Ответ дляЛагшмивара
У автора бабочки в животе ❤️❤️❤️
О ні…. Невже знову? То не метелики, а якісь кажани, мабуть

автор Щебетушка • 20 мая 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Совмещать АД и алкоголь?
Вы самоубийца?
А ви пробували?
автор Щебетушка • 20 мая 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Тоді ванна, поки спить подруга і він (хоча я сумніваюся, що після дози адреналіну хлоп заснув, він вже всю стелю вивчив до дрібниць) і гарна музика. Насолоджуйтесь цими відчуттями! Знаєте, я спочатку за вас переживала, а зараз просто радію тому, що ви така щаслива. Тут так мало таких гарних і приємних тем, а від вашої так гарно на душі стає. Дякую вам за це!
Йо… я хоч вже і відповіла вам, але скажу ще: кохання приходить, коли ти не очікуєш. Усім бажаю від щирого серця це відчути, по- справжньому. Незважаючи на ту підлість, брехню, що була перед цим. І важливо спіймати цей момент, бо за розбитим серцем ми іноді не бачимо світла.
Але чому у мене така реакція організму - не знаю, зараз я хоч трохи адекватна, бо діти цікавились:«Мамо, у тебе все гаразд? Чи ти щось приховуєш? Ти дивна останнім часом, щось не те, ти постійно усміхаєшся». Бо для них шок, коли мама усміхнена, це тяжко. Але все закінчується, і на щастя, не знаю - короткотривале чи ні, зараз і діти довольнв, і мама.
автор Щебетушка • 20 мая 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Знаєте, ви хоч сюди можете написати, а він теж радіє, а нема в нього Совєтчіци і що робити з адреналіном?)) Це - щастя! І це класно!
Та весь день з ним спілкувались, вранці зустріч, години на 1,5-2, потім онлайн, не знаю - радіє чи ні, але не жалкує точно. Але це щастя не довготривале, тож життя покаже…
Невгамовна сила• 20 мая 2024
Ответ дляЩебетушка
І це добре, хай приходить! Це класні відчуття! І дуже добре, що після зневіри і болю ви відчуваєте такі прекрасні відчуття. Я дуже хочу, щоб ці стосунки дали вам крила і ви були завжди усміхненою, коханою і щасливою! Насолоджуйтесь цим станом якомога довше! Дай боже, щоб цей чоловік виявився саме тим, завдяки якому ви будете радувати своїх близьких посмішкою і щасливим виглядом!
Невгамовна сила• 20 мая 2024
Ответ дляЩебетушка
Не кажіть так. Слово має силу, повірте. Я колись ’замовила’ собі чоловіка. Чітко описала всі його позитивні і негативні риси. Ну а потім втомилася і не придумала, яким чином і де ми познайомимося, бо я була дуже зайнята і сказала - не знаю як, але хай сам мене знайде. Уявіть мій подив, коли до мене в месенджер написав мій майбутній чоловік і запросив на каву. Доречі все, що я замовила - усі так би мовити характеристики - усе збіглося просто один в один. Я була в шоці, коли згадала це. Тому бажайте для себе бути щасливою, щоб він був завжди поруч, здавав з вас пилинки, оберігав, кохав і бачив лише вас. Бажайте собі лиш хороше і не кажіть, що це ненадовго! Хай буде надовго! Хіба ж це погано?)
автор Щебетушка • 20 мая 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Та дай Бог, чесно, я не очікувала, у мене все було в зневірі і повна чорна смуга… Але я почала життя з 0, це було дуже важко, фізично і морально. Дякую за позитивний відгук
Невгамовна сила• 20 мая 2024
Ответ дляЩебетушка
Ну от тепер черга білої полоси. Хай вона буде широкою-широкою і довгою-довгою. Хай цей чоловік допоможе вам відновитися морально і відчути себе жінкою коханою, жінкою, яку цінують, жінкою, до якої спішать. Я за вас тримаю кулачки!
автор Щебетушка • 20 мая 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Та я теж, грубо кажучи, замовила… І все мені підходить, як я і хотіла. Навіть оце перше побачення я замовила, і так воно і вийшло.
Але негатив - це від нього, бо війна, і від смерті він вже не раз рятувався.Без подробиць, ясна річ, але далі - 50/50, але ясна річ, що не тільки у нас така ситуація, тому - це наші реалії, від яких не втечеш, особливо добровольцям, які до останнього будуть віддавати усього себе для справи, і саме за це я зачепилась, коли познайомились. Я такого собі замовляла…

автор Щебетушка • 20 мая 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Дякую)))🥰 І я усім цього бажаю)
Невгамовна сила• 20 мая 2024
Ответ дляЩебетушка
Так, зараз всі знервовані, стресу багато, на чоловіків великий тиск іде, не все можуть впоратись. Психологічно важко. Але при належній підтримці все буде ок. Я бажаю щастя вашій парі! Все буде добре!
Погодьтеся, це набагато краще, бо на початку обговорення я думала, вам погано і вас треба рятувати))
Ух яка ж Я• 20 мая 2024
Ответ дляЩебетушка
А ви пробували?
Я не чеканашка.
И мне не нужны ни АД, ни алкоголь.
автор Щебетушка • 01 июня 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Я не чеканашка.
И мне не нужны ни АД, ни алкоголь.
Ах, ну леді в білому пальто Ви дивіться, а то життя таке, воно бентежне
Ух яка ж Я• 01 июня 2024
Ответ дляЩебетушка
Жизнь у меня была есть разная, но ад записать алкоголем ни разу за 50 лет в голову не пришло. И уже не придёт никогда, уверена на 100%
автор Щебетушка • 03 июня 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Ну так.. якщо не пробували, то нащо стверджувати, що «все пропало, ми всі помремо»
Ольга.Д.О.• 27 июня 2024
Ответ дляЩебетушка
Та нічого не трапилось, у мене таке вперше за моє життя. Побачення: розмови, на останок поцілунки- обійми… нічого поганого, навпаки
Так у вас не адреналин, а ’бабочки в животе’. Влюблённость)
Сокодавка ще та• 24 июля 2024
Ответ дляЩебетушка
Автор, яе у вас справи, як далі розвиваються стосунки?
Випадково потрапила в вашу чудову тему, так хочеться, щоб все і далі було добре🤗
Молчавочка• 24 июля 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Вам треба поміряти тиск. При такому стані, як ви описуєте, що серце вискакує і спати не можете через це, лікарі радять Бісопролол, я вище про нього писала. Чи у вас просто радість від побачення? Ви трішки сумбурно пишете і ми не знаємо, вас рятувати треба чи радіти за вас.
Для організму однаково стрес, хоч то радість чи горе .
Автор, бісопролол прийміть половинку.
Бо я з таким чекала чекала і сподівалась шо саме пройде, але в кардіологію таки загриміла.
Невгамовна сила• 24 июля 2024
Ответ дляМолчавочка
Автор, бісопролол прийміть половинку.
Ви гадаєте, вона з травня місяця чекала саме на вашу пораду?

автор Щебетушка • 19 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Дякую за турботу)
Життя бентежне!🥰 Сталося те, що я і не думала. Напишу пізніше. Ви навіть не здогадаєтесь
Сокодавка ще та• 19 августа 2024
Ответ дляЩебетушка
Дякую за турботу)
Заінтригували) Вже заміж вийшли?)
Кіма кепка• 20 августа 2024
Ответ дляЛагшмивара
У автора бабочки в животе ❤️❤️❤️
У автора погано пригальмовується симпатична нервова система.
Кіма кепка• 20 августа 2024
Ответ дляЩебетушка
Автор, це гормонально-емоційна хвиля.
Кохання - то інше. І чи буде воно з того, час покаже.
Кіма кепка• 20 августа 2024
Ответ дляОльга.Д.О.
Адреналін, дофамін, тестостерон, естроген...які виникають при емоціях

Ні, не чули...

А от метелики все пояснюють.

У Вас ’культ карго’.
Кіма кепка• 20 августа 2024
Я рада буду, якщо у автора складеться все гарно.
Я хоч і скептик, але саму недавно гормонами накрило. При тому,до незнайомої по-суті людини. Може, і не познайомимося і ніколи більше не побачу.
Ну, я емоційна.
автор Щебетушка • 21 августа 2024
Ответ дляКіма кепка

Ні, не чули...

А от метелики все пояснюють.

У Вас ’культ карго’.
Ну в народі то «метелики»😅
автор Щебетушка • 21 августа 2024
Ответ дляКіма кепка
Ну не до усіх же)))
автор Щебетушка • 21 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Заінтригували) Вже заміж вийшли?)
Ні, я заміж вже ні-ні, досить з мене
автор Щебетушка • 21 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Сталося так, що я сама не очікувала. Поки він думав, як далі розвивати наші стосунки і чи розвивати їх, я випадково зустріла іншу людину. Йшла - йшла і знайшла, без жартів😅😅😅 І з того моменту, як вперше побачила - все і почалося. Але знову є багато «але». Щасливою я побула десь тиждень- два. А зараз як у триллері🫣 Завжди я собі проблемних обираю
Дурна я така, що просто.
Сокодавка ще та• 21 августа 2024
Ответ дляЩебетушка
Дурна я така, що просто.
А скільки вам років, що так все швидко, то подобається, то вже інший?