Не пью, не курю• 19 мая 2024

Те, що я бідна

Я з бідної сім´ї, з дуже раннього віку сама себе забезпечую, чоловік навпаки з заможної. Ми познайомились, ще коли були студентами та домовились, що будем за все платити 50/50. Зараз вже пройшло декілька років, ми одружились. Я працюю та нормально заробляю, але чоловіку дуже багато гроше дають батьки, все платять за нього. Я натомість, щоб можна було все 50/50 оплачувати та трохи відкладати з лютого місяця не мала жодного вихідного ще вдома готую. Як вийти з цієї ситуації?
Тримаю свічку• 19 мая 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Коли ми познайомились, я працювала та більше від нього заробляла
А если его родители отойдут в мир иной, он вообще без денег останется и вы будете на себе тянуть и его, и ваших детей и вообще все. Вы о таком мечтали?

Диверсификация• 19 мая 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Не можу
50/50 діліть дохід разом з чоловіковою зарплатнею, а не допомогою від батьків. Як ще родичі його долучаться, то зовсім зляжете.
Хочу в БАНю• 19 мая 2024
Ви обслуга безкоштовна , ви себе не шануєте і не поважаєте....
автор Не пью, не курю • 19 мая 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Я не розумію, як це можна поміняти
Мамзелькіна• 19 мая 2024
Готовитесь, когда его родители откинутся, содержать его будете вы
Хочу в БАНю• 19 мая 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Я не розумію, як це можна поміняти
полюбіть себе......
автор Не пью, не курю • 19 мая 2024
Ответ дляХочу в БАНю
полюбіть себе......
Не знаю, як це зробити
Околовита• 19 мая 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Тролику, заспокойся))
Типові короткі тролячі відповіді і казки про дитинство
Та вона тут постійно пише. При тому, що я буває тижнями не заходжу сюди, всеодно потрапляю на її теми. Сюжет кожен раз трошки інший, але «почерк» той самий
вре_Динка• 19 мая 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Рожайте
Трьох

БЦАшка• 19 мая 2024
В родинах де фінанси пополам побут теж ділиться навпіл. А ви взяли собі найгірший варіант - і гроші віддаєте і обслуговуєте, наче вы домогосподарка на повному утриманні.
Припинити це ви можете в будь-який момент
Сірничок• 19 мая 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Не знаю, як це зробити
Я Вам написала, та Ви бачити не хочете.
Хочу в БАНю• 19 мая 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Не знаю, як це зробити
Спорт, салон, масаж, кава з подругами, шопінг, готувати тільки собі, купувати все для себе)
Дуб береза• 19 мая 2024
Снова о своём стоматологе пишите?🤦‍♀️
Вилосипедниця• 19 мая 2024
Ответ дляТримаю свічку
От богатых родителей останется как минимум наследство , или вообще бизнес . Так что без денег он не останется
Allein74999• 19 мая 2024
Зачем гнаться за тем, чего вы догнать не можете? Живите как вам нравится.
Богач и нищая 50/50, это забавно, особенно когда богач еще и родительский нахлебник+жлоб. Это типа, я от родителей кучку денег принес, будь добра, положи такую же рядом. Да ну нах… тянуться на это «рядом»
ОхиИВздохи• 19 мая 2024
1. Както не совпадает описанная вами ситуация с фразой ’неплохо зарабатываю’.
Если вы не хотите готовить - закажите доставку или купите в кулинарии готовое.

2. Вы же делите бытовые и домашние задачи?
Он ходит в магазин, помогает с уборкой и т. д...
Если нет то почему?
Зараз на дієті• 19 мая 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Я не розумію, як це можна поміняти
просто - перестаньте працювати, займіться лиш домом
РокерША• 19 мая 2024
Ответ дляНе пью, не курю
І я сама себе не поважаю
Зачем вы так себя поставили? Мужик должен думать за семью
Пупуговка• 19 мая 2024
Что значит договаривались 50/50? Он предложил и вы согласились?

автор Не пью, не курю • 19 мая 2024
Ответ дляРокерША
Мені батьки постійно в дитинстві казали, що вони мене забезпечують та кормлять, від тоді такі комплекси, щоб ніхто так більше не казав.
Зараз на дієті• 19 мая 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Ну все вірно - в дитинстві батьки забезпечують і годують, а потім це робить чоловік - нормальні установки
Тримаю свічку• 19 мая 2024
Ответ дляВилосипедниця
Не убедительно. Они могут разорится и оставить сына без наследства. В жизни и не такое случается.
Тримаю свічку• 19 мая 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Это была обязанность родителей - обеспечивать и кормить. Теперь вы переняли роль родителей в отношении мужа? Вы его кормите и обеспечиваете)
автор Не пью, не курю • 19 мая 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Батьки мені цим докоряли
Марися_• 19 мая 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Переставайте бути конякою.
Дуже допомагає згадати що ви жінка а не коняка.
Справа не в бідності а в тому що ви все тягнете САМА.
Так а чому сама, домовилися 50/50, не тягнуть так оптимізувати трати під свій дохід, чи все ж таки хочеться на 50/50)
буреЛОМКА• 19 мая 2024
Так ви живете, як хотіли, самі забезпечуєте і кормите. А тепер не довольна
буреЛОМКА• 19 мая 2024
Вам треба якесь кіно подивитись, як дуже бідна виходить заміж за дуже багатого! Там все покажуть, що робить
NainaBelle• 19 мая 2024
Ответ дляПусин Кукин
Быт 50х50, раз уж бюджет делите поровну
Зачем муж тогда чтобы бюджет делить. Ваше это ваше , а его должно быть общее
Пусин Кукин• 20 мая 2024
Ответ дляNainaBelle
Зачем мне эта информация? Я советов здесь не спрашивала
Едимнаморе• 20 мая 2024
Ответ дляНе пью, не курю
І я сама себе не поважаю
Чому?