Стріляний птах• 19 мая 2024

Що думаєте на рахунок підвищення ціни за світло?

Як жити будемо дівчата, ціни на всі товари підвищаться, тягнете цю сурову дійсність?!
Результат:
вже голосів: 95
78 (82.11%) Буде дуже важко фінансово
17 (17.89%) Наш бюджет не постраждає
Заліковий троль• 19 мая 2024
Ответила ’важко’ чтобы посмотреть результаты.
Подозреваю что таких не я одна
автор Стріляний птах • 19 мая 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Подозреваю что таких не я одна
Чого не обрали інший варіант? Прибідняєтесь?
Пишу з калідору• 20 мая 2024
Ответ для90x60x90
Звісно що я проти, але зараз живу одна, тому використовую мінімально, головне, щоб війна скінчилась, все інше переживемо
Кто переживет ? У нас электроотопление и вся квартира на электричестве, вы уверены что такие верствы населения выживут зимой ? За отопление будет в месяц тыс 15. Кто вытянет ? Ну советчицы то само собой вытянут
Коренная киевлянка• 20 мая 2024
Ответ дляПишу з калідору
І як верстви населення з газовим опаленням виживали, коли тарифи на газ у 7 разів підіймали
Arven-Ring• 20 мая 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Так а он при чем к тарифам?
Вообще то, он обещал, что при военном положении, что не будут расти тарифы, и как всегда лапшу людям на уши закинул