Стріляний птах• 19 мая 2024

Що думаєте на рахунок підвищення ціни за світло?

Як жити будемо дівчата, ціни на всі товари підвищаться, тягнете цю сурову дійсність?!
Результат:
вже голосів: 95
78 (82.11%) Буде дуже важко фінансово
17 (17.89%) Наш бюджет не постраждає
Чекаю завтра• 19 мая 2024
Поднимут постепенно, за 2 раза. В июне и сентябре. Будет гривен по 6-7.
Шеллар• 19 мая 2024
Що схема дієва і її будуть повторювати знову, ще не всю кров із населення вижали.
Така бойова Я• 19 мая 2024
Комерційний тариф вже давно 7+ грн
На циголках• 19 мая 2024
Що хочу, щоб всі ці покращення були тільки для тих, хто голосував за зеленського
66сезон666серия• 19 мая 2024
в мене 1кіловат в місяць. я дуже «рада» 🤬
Леди Г• 19 мая 2024
Тариф пережить можно, хочется окончания войны.
Голодаю• 19 мая 2024
В мене все електро і так платила 5-6,5 що буде цієї зими не знаю 😓
Тра Ля Ля• 19 мая 2024
Мені все рівно на ціни, тарифи і т д. Хочу, щоб війна закінчилась, і бажано вигідно для нас. Щоб чоловіки повернулись додому, щоб всі були вільні
Эт вернячОк• 19 мая 2024
Вважаю що це та пора, коли потрібно вернути всю енергетику в державну власність.
Как нефиг делать• 19 мая 2024
Тільки б не вимикали, нам на генераторах в рази дорожче. Вже буде як буде
Дайте подумать• 19 мая 2024
Думаю,що ми знов будем мільонерами
Правильно_Валерчик• 19 мая 2024
думаю, что пид’’асы, все им мало. Когда уже лопнут от наглости и людского гнева?
Хочу только ради этого дожить и увидеть воочию..
Додекаэдр• 19 мая 2024
Я против увеличения цены независимо оттоплено финансового положения!
Что за вопрос потяну-не потяну?
Папина дочка• 19 мая 2024
Підвищу ціни на свої послуги
І далі буду жити як жила
Тра Ля Ля• 19 мая 2024
І ще додам, що ключове значення має який будинок/квартира. Якщо електроплита і електроопалення, то *опа.

Я витрачаю в місяць влітку 70 кВт і взимку 120.
Платила в середньому 250 грн, буду 500 грн. Ну, не критично.

А для комерції давно тариф високий, тому, думаю, на здорожчання товарів це суттєво не вплине
Бадабум• 19 мая 2024
Ответ дляНа циголках
А тарифы он устанавливает? Удивительно
Забрала і не сказала• 19 мая 2024
Ответ дляШеллар
И поэтому война должна продолжаться....
П´яна вишня• 19 мая 2024
Так всегда 1квт стоил 10 центов. Тут другое интересно - на оккупированных стоимость 1 кВт 81 коп, записаны они от нас, сомневаюсь что за эту е/е рашка нам что-то платит, и у них ни разу не отключали электричество через дефицит
Забрала і не сказала• 19 мая 2024
Ответ дляТра Ля Ля
На то и ставка, в войну можно творить любой беспредел и все сваливать на врага.
7_кг_рыбы• 19 мая 2024
Странная тема и странный вопрос.
Ясно что никто не будет рад и все об этом думают одинаково
Забрала і не сказала• 19 мая 2024
Ответ дляПапина дочка
Підвищу ціни на свої послуги
І далі буду жити як жила
Ваши услуги тоже могут быть многим дорогие ещё и с общим подорожанием.
Воздух в банке• 19 мая 2024
Аби русня відвалилася.
Забрала і не сказала• 19 мая 2024
Ответ дляП´яна вишня
А где это почитать?
Пиу!Пиу!• 19 мая 2024
Автор, дякуємо виборцям Зеленського. Активно їмо шашлики.
Партизанка• 19 мая 2024
А что делать? Возвращаться в прифронтовой город?
Партизанка• 19 мая 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Почему вы так думаете
Янгол в камуфляжі• 19 мая 2024
Ответ дляПапина дочка
Підвищу ціни на свої послуги
І далі буду жити як жила
Не факт, что будете жить как раньше. После оплаты коммунальных у людей может не остаться денег на ваши услуги. Так что мы все в одной лодке.
жар-птица Нюра• 19 мая 2024
Чекаю завтра• 19 мая 2024
Ответ дляПартизанка
Почему вы так думаете
Увидите, уже не долго ждать. Но, зимой будет блекаут и по 7 грн за квт.
Папина дочка• 19 мая 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Останні два роки моє життя лише покращується
Але це мої установки в голові
Впевнена так буде і далі