котопёс• 19 мая 2024

Удобны ли такие закрытые пятки в босоножках?

Хочу ортопедические, фирму эту знаю и уважаю. Сомнение насчет таких пяток в носке: натирание, жара еще что?
Добрый Йиннот• 20 мая 2024
Ответ длякотопёс
А какой у вас размер? Может, ваши будут ’мої’? :)
У мене десь 39,5 - 40.
Зараз на продаж виставлено цю зеленкувату модель (фото). Але! Вам їх не радитиму.
Ортопедичними їх не назву. Скажу більше: собі залишила коричневі Піколіноси, і після годинної (чи навіть менше) прогулянки накопичуються неприємні відчуття в р-ні кісточки.
Для людей, які не заморочуються ортопедичними якостями, Піколіноси опишу як м´які та приємні. В зелених (синіх, смарагдових?) ще й верх надзвичайно ніжний.
Для таких, як ви та я - ніт, вам воно не дуже.

автор котопёс • 20 мая 2024
Ответ дляДобрый Йиннот
У мене десь 39,5 - 40.
Дякую:) Дивлюся устілку, вона зрвсім пласка. Навіть анатомічними не назвала б. Просто якісне взуття:)
А я продаю чорні і вже продала блакитні. Пізніше додам фото:)
автор котопёс • 20 мая 2024
Ответ дляДобрый Йиннот
У мене десь 39,5 - 40.
Ортопедичність: на устілці тримається п´ятка, є підйоми від повздовжньої та вальгусної плоскостопості.
Добрый Йиннот• 20 мая 2024
Ответ длякотопёс
Виглядає привабливо. Устілка з вау-ефектом :)
Маю сумніви, що саме ця пара всядеться на мене як годиться, інакше ви б мали покупця.
Та я сподіваюся, їм швидко знайдеться нова власниця.
Сиреневая цапля• 29 мая 2024
Ответ длякотопёс
Та если б они только анонимно выпендр вались. А то в 30 градусов все в носках и кроссовках парят ноги:(
Забыла сказать, что мне сложно подобрать открытую обувь, которая не натирала бы
Modni• 16 июня 2024
автор котопёс • 16 июня 2024
Ответ дляModni
фото
Круто. А зачем это фото?
Modni• 16 июня 2024
Ответ длякотопёс
Круто. А зачем это фото?
Може когось зацікавить 37р
автор котопёс • 16 июня 2024
Ответ дляModni
Може когось зацікавить 37р
Админов. Тут нельзя продавать не в продавалке.