Анонимус Я• 19 мая 2024
Вагаюсь щодо реєстрації на СЗ♡
Скачала собі Баду на телефон, але фото ще не виставила, вагаюсь робити це чи ні, сижу в режимі інкогніто, розглядаю хлопців, були такі, що от сподобались дійсно. В мене є гарні фото, але мені здається, що вживу я гірше виглядаю, так як зараз я не в самій кращій формі, та й до того ж живу з рідними, не сама під містом. До міста далеко добіратись, а на квартиру я піду десь через пів року в кращому випадку, через певні обставини. І думаю, от зареєструюсь я, запросить він мене кудись, наприклад о 9 вечора чи там навіть на 18:00. А я підлаштовуюсь дуже під транспорт, так як ходить він не часто, і їхати треба +-2 години. Крім автобусу додому нічого не ходить, а таксі дорого на цей кілометраж(65 км від міста). І чи буду я себе впевнено почувати, такі от справи
Анонимус Я
• 19 мая 2024
Ответ дляПросто болталка
Достатньо поширювати подібні дурниці! Ви жінка, Ви вже унікальна і заслуговуєте на кохання та повагу до себе незалежно від Вашої зарплати. Нехай чоловіки заробляють, Ваша роль як жінки - надихати чоловіка та створювати затишок в домі та гарну атмосферу.
Дякую за теплі слова❤️
Чупа-чупс• 19 мая 2024
Ой, автор, пишите правду
Они такие разбалованные на там СЗ мужики
Живешь в большом городе, а он тебя спрашивает- а ты в каком районе? Типа если я в соседнем, то он уже и не приедет, далековато ))
Я таких даже не рассматриваю
Но вдруг вы кому то так понравитесь, что за вами примчит)
Я таких даже не рассматриваю
Просто болталка• 20 мая 2024
Я живу сейчас в туристическом поселке, без машины никуда. У меня есть машина. Но на свидания не езжу - сами за мной заезжают. Я просто сбрасываю мне удобную точку моей локации недалеко от дома. Если появляются такие разговоры - мол, я должна ехать - в другой город машиной или поездом якобы они из высшего класса и не царское это дело им тратить их время на дорогу ко мне и обратно или еще какая-то другая словесная хрень - сразу в топку таких кавалеров. Толку от таких ноль в отношениях, цены себе не сложат до конца своих дней. Особо наглым и зацикленным на своей непревзойденности отвечаю - гора не идет к Магомету. Адекватные мужчинки - все едут ко мне без этих соплей или слюней. Машиной, поездами, самолетом. Женщина выбирает, а не мужчина! Пора это девочкам с детских лет себе прояснить, чтобы не было ненужных вопросов в зрелом возрасте.