Гола з конопель• 20 мая 2024

Як болить... невже всі військові зрадники

З першим чоловіком жила 20 років, розійшлися, зустріла його..два роки такого кохання, так чекала, скільки всього було. Ще позавчора приїхав, так цілував вночі, тулився, так скучав...а сьогодні на компв побачила як на баду пише усім підряд з пошуком сексу...як болить, розірвало...завтра йти до дітей працювати, не можу зібрати себе. Боже, та за що....читаю ,що майже всі шукають там по локаціям...
Пукимончиг• 20 мая 2024
До чого тут військові? Ваш чоловік і на гражданці б шукав.

Не любовница• 20 мая 2024
Шопопало , ложитесь спать
Біле пальто• 20 мая 2024
А причем тут военные? Когда нибудь изменяют все.Не существует людей, которые хотя бы разочек не возжелали другого партнера
Love_Love_Love_• 20 мая 2024
До чого тут всі військові до вашого блядуна?
Love_Love_Love_• 20 мая 2024
Ответ дляБіле пальто
Звичайно існують
Фиона Шрековна• 20 мая 2024
А якщо вони були б пожежниками чи лікарями чи сантехніками?
Зраджує людина,а не форма і його професія
Чергова тема для срачу
Горня капучіно• 20 мая 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Чергова тема для срачу
Вечерний тролик. Они всегда пишут ночью со словами больно и плачу
автор Гола з конопель • 20 мая 2024
Ответ дляГорня капучіно
Ні...якби ж
автор Гола з конопель • 20 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Бо масово зараз

Дуб береза• 20 мая 2024
Він такий тупий, що не вийшов з акаунту?
Дівчина заглядєніє• 20 мая 2024
я по названию подумала, что они позиции ВСУ сдают.
Не пугайте так автор.)
автор Гола з конопель • 20 мая 2024
Ответ дляДуб береза
Так, не очікував ,що побачу на компі, бо він на телефоні
автор Гола з конопель • 20 мая 2024
Дівчат, не троль я...болить так, що не можу слів підібрати
Love_Love_Love_• 20 мая 2024
Ответ дляГола з конопель
Бо масово зараз
Тобто масово?
Ну в країні війна, більшість чоловіків на війні, блядуни в тому числі. При чому тут військовий не військовий?
Барбітта• 20 мая 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Не пугайте так автор.)
не подсказывайте тему следующего троллинга
Love_Love_Love_• 20 мая 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Не пугайте так автор.)
Я теж
Дуб береза• 20 мая 2024
Ответ дляГола з конопель
Хто на телефоні,комп?
Біле пальто• 20 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Звичайно існують
Есть люди, которые умеют это очень тщательно скрывать.Вы очевидно ещё молоды, вспомните эту тему лет через 50
Love_Love_Love_• 20 мая 2024
Ответ дляБіле пальто
Ви пишете дурню, хоч я і ще молода, але за 20 років мого сексуального життя в мене додного разу не було потягу до сторонніх чоловіків, я точно така не одна.
І молодість тут ні до чого, просто, ви і ваше оточення інше і ви проектуєте на всіх картинку вашого світу.

Зубожиння• 20 мая 2024
Ответ дляГола з конопель
Ні...якби ж
Скиньте фото
Зубожиння• 20 мая 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Не пугайте так автор.)
Я теж так подумала ,але і такі є
Зубожиння• 20 мая 2024
Ответ дляБіле пальто
А що зміниться в неї через 50 років?
Love_Love_Love_• 20 мая 2024
Ответ дляЗубожиння
А що зміниться в неї через 50 років?
Буду тарабонькатися зі всіма, піду по рукам на старості років, не скривая😂
Біле пальто• 20 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Вы понятия не имеете кто я и какое у меня окружение.Я вам уже написала, подумаете над этой темой через 50 лет.А сейчас рекомендую вам подумать, почему вы так агрессивно реагируете на эту тему)).
Возможно от того, что ваши желания под большим ’ табу’ ? Таким большим,что вы и мысли не допускаете)) А подсознание, оно очень интересное и часто неуправляемое, творит с вами ,что хочет и спрашивать у вас не будет.
Love_Love_Love_• 20 мая 2024
Ответ дляБіле пальто
Я не реагую агресивно. Я реагую категорично.
Ви теж поняття не маєте хто я і що роблю зі своїми бажаннями, ви просто проектуєте на мене свою картину світу.
То зрозумійте не у всіх вона однакова.
Є люди які ніколи не хотіли інших партнерів окрім тих з якими вони в стосунках і таких людей багато.
А тяга до різноманітних зв’язків це признак низького iq
Біле пальто• 20 мая 2024
Ответ дляЗубожиння
А що зміниться в неї через 50 років?
Измениться гормональный фон, круг общения, потребности, переосмысление себя, своей жизни.Много чего измениться.
Пукимончиг• 20 мая 2024
Ответ дляБіле пальто
Изменяют не все, не нужно обобщать.
Всім шампаньського• 20 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А ви мужик?
Біле пальто• 20 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
То зрозумійте не у всіх вона однакова.
Уровень IG совершенно не связан с сексуальным влечением.На сексуальное влечение очень сильно влияют гормональный и эмоциональный фон ,ну и еще некоторые компоненты.Для информации -’ категоричность’ не присуща людям с высоким уровнем IG )). Я вам ещё раз повторюсь: по поводу того, может ли человек, хотя бы на секундочку возжелать другого партнёра, вы подумайте через 50 лет. Возможно сделаете открытие в этом вопросе и получите Нобелевской премию).Позвольте с вами попрощаться, мне пора отдыхать.Доброй ночи)
Мольфарочка• 20 мая 2024
Ви вигадали собі, що він ваш принц, і тепер страждаєте. І до чого тут всі військові? Одного жахнули і пізнали всіх? Як в Аватарі, підʼєднались до військової мережі і зчитати інформацію про кожного)) то підкажіть, що там мій чоловік? Хоча, блін, всі такі. Дурне питання.