Заздрість то погано• Изменено 20 мая 2024
Коли перейшли на 3 розмір підгузків
Трохи заплуталася. Дитині 2 міс, вага 5200
Є лупілу 3йка яка з 4кг, є хагіс які з 6 кг.
Є ще 2йка памперс які наче сидять норм.
Як ви орієнтуєтеся? Коли перейшли стабільно на 3ку
Бо не розумію які замовляти поки акція.
Є ще 2йка памперс які наче сидять норм.
Бо не розумію які замовляти поки акція.
Чаклунка-ведунка• 20 мая 2024
Закажите одну упаковку 3 и пару упаковок 4, если уже акция. Нам 3 понадобилась на один месяц, а вот потом уже стабильно перешли на 4 аж до года. А тройки много не нужно, насколько я помню.
А поговорить?• 20 мая 2024
Заказывать на вырост. Носить те, что подходять по размеру сейчас. Чем больше памперс, тем больше он впитывает мочи. Менять то все равно надо через 3-4 часа примерно. Большие памперсы могут быть полупустые, особенно , если покакает.
Бяки-козяки• 20 мая 2024
Пользовалась только хаггис, ориентировалась на вес +/-
Тут только методом проб. Если возьмете большие - будут протекать
Домашка• 20 мая 2024
Орієнтуватись по тому як підгузок сидить на дитині. Ви ж якось зрозуміли, що прийшов час з 1 на 2 перейти. У кожного цей період індивідуальний, бо діти різні.
Миловидна леді• 20 мая 2024
Піти в аптеку та купити поштучно. Або у мамць в місцевому чаті спитати. Взагалі орієнтуються на вагу, але є і такі, що маломірять. Тут треба про конкретні марки питати.
Я використовувала стабільно одну марку підгузків дитині і тому з переходом питань не було. Малі? Треба новий розмір.