Инста_Богиня• 13 апреля в 10:28
Який найдивніший або найнепотрібніший подарунок ви отримували?
из_под_тишка• 13 апреля в 10:58
Ответ дляБиблиотекарь
Ахххааа))) обіцянки))) дуже хоче подарувати дитині айфон - питав, який хоче, який колір, як свято - типу не було такого. Потім мене питав, мов обери, я скину гроші. 2 роки тому - обираю, пишу суму, відповідає - скину 10 тис грн😂😂😂 а інші типу я повинна чи як ти придумав файно😂😂😂 подала на аліменти, але він давно закордоном, тепер довго треба добиватися, але краще так чи ось все це, це шапіто якесь. А дитина потім плаче, задовбало!
Объясните ребенку как есть. Что папа не умеет делать поступки. Умеет только обещать.
Библиотекарь• 13 апреля в 11:04
Ответ дляиз_под_тишка
А він дуже підло це робить. Обіцяв дитині вітчим подарувати самокат електричний за гарний табель вкінці року. Дитина поділилася з татом, що одну оцінку не виконала, що це притрушене? Ну я куплю тобі самокат, не переймайся))) Звісно, купив вітчим, але ж сама суть…. Та про що мова, він коли уходив, забрав мій ноутбук, хоча знав що дитина для навчання може використовувати його. Пояснюю, радію, що дитина цей приклад перед очима не має!
Україна наше все• 13 апреля в 11:08
Ответ дляНе обижаюсь
Ну, не зовсім подарунок...
Я зі священничої сім´ї і у нас в храмі після священника під час освячення пасок ще йде чоловік і в коробку люди жертвують крашанки і паски.
Так от серед пожертвованих пасок був запакований міні-штоллен з лідла :) як ви розумієте, 25 року виробництва.
І що?
Області пітьми• 13 апреля в 11:10
Чайник для заварки на 18 лет 😂
Ловитель снов
Статуэтки разные.
Разные ненужные шампуни и гели для душа не считаю плохим подарком, их всегда можно перелить в диспенсер для мыла
Ловитель снов
Статуэтки разные.
сЛАдКОежКА• 13 апреля в 11:21
Ответ дляDino4ka1984
Бывший на День рождения подарил сувениры с конференции, на которую ездил по делам фирмы: сумка шоппер тканевая, рюкзак, полотенце, термос маленький, брелки+ еще мелочи какие-то....все с логотипами мероприятия.
О, нагадали мені, як моїй сестрі на весілля подарували вази з корпоративною емблемою підприємства нашого міста. Родичі нареченого. І на весілля вони прийшли 4+1, батьки з двома доньками і донькін кавалер. І це коли весілля було на 50 чоловік. А сестра наша двоюрідна на тому ж весіллі подарувала ікони зроблені зеками. В неї чоловік в зоні працював і вона ікони з зони дарували всім на усі свята.
Швендяю містами• 13 апреля в 11:23
Букет из конфет...в котором уже жучки мелкие были.
Не догоняю такие букеты из еды, не понимаю кто эти зефирные покупает.
Вам телефонограмма• 13 апреля в 11:28
Ответ дляТа никада в жизни
Що це?
Це така риба. Один рік в 90-ті роки її чомусь закупили в промисловій кількості, вона всюди продавалася (в Миколаєві точно). До речі, смачна, таке туге м´ясо, вона і варена була смачна, і солона, і маринована
Області пітьми• 13 апреля в 11:33
Ответ дляDino4ka1984
Ой, як я таке не люблю. Багато компаній полюбляють задарювати подарунками зі своїм логотипом.
Пригощаю кашею• 13 апреля в 11:35
Свёкр подарил трусы бабские несколько штук с базара
Типо видел я твои верёвочки на балконе, отморозишь себе всё и внуков не будет
Пригощаю кашею• 13 апреля в 11:36
Ответ длясЛАдКОежКА
Моему отцу родичи подарили собрание Карла Маркса на юбилей когда то
Та никада в жизни• 13 апреля в 11:37
Ответ дляВам телефонограмма
Дякую. Ніколи не чула
Області пітьми• 13 апреля в 11:39
Ответ дляУкраїна наше все
І що?
Теж не зрозуміла. Вони наче мають довгий термін зберігання
Україна наше все• 13 апреля в 12:00
Ответ дляОбласті пітьми
Ох ці діти зі священичої сім´ї) Пожертви не їй, але як особисті, обсудила, ще й зафукати не забула
Вам телефонограмма• 13 апреля в 12:18
Ответ дляТа никада в жизни
Дякую. Ніколи не чула
А після того року її більше не закупали (((
ХуАнита• 13 апреля в 12:54
Набір посуду від чоловіка. Не на свято, просто так.
Якби він сказав, що купив нам в хазяйство набір кастрюль та сковорідку, я була би задоволена, бо набір був дійсно гарної якості.
А він підніс так , що купив мені подарунок. Я вже нафантазувала про прикраси, а тут каструлі 🤣
А Я Самая Самая• 13 апреля в 13:07
ярко синяя пластмассовая молния на куртку, при этом синих курток у меня не было и я не швея. На работе - десяток яиц от клиентки !))
Не обижаюсь• 13 апреля в 13:35
Ответ дляУкраїна наше все
І що?
Окрім того, що він був зіпсований і непридатний до споживання - нічого.
Україна наше все• 13 апреля в 13:36
Ответ дляНе обижаюсь
Ви про це нічого не писали. Те, що штолен 25 року виробництва, не означає автоматично, що він зіпсований. У них великий термін придатності
Не обижаюсь• 13 апреля в 13:40
Ответ дляУкраїна наше все
Грудень-лютий на нашому було написано. Все-таки це випічка для Різдва.
Домашка• 13 апреля в 13:45
Ответ дляБиблиотекарь
А на день народження отримала від свекрухи, його маман, халат напівпрозорий з ночнушкою, памʼятаєте такі полієстерові? Розмір ххл, а я важила 48 кг….. Після розлучення я багато про це зрозуміла)
Прикол, у меня тоже было такое один в один. Самое смешное, что я такой же набор, только другого цвета, но того же размера получила и от двоюродной сестры мужа. Подозреваю, что это свекровь ей подарила на 8е марта, а она мне передарила на ДР (у меня через пару дней он). Но у меня обошлось без развода, просто посмеялись.
Помаранчова душа• 13 апреля в 14:50
Свекруха на весілля мені подарувала каблучку, золоту, б/у, ’поцелуйчик’)
А сину - дулю))
Ми сказали ’дякуємо, мамо’
Я, коли ми розлучалися, ту каблучку їй і віддала
А сину - дулю))
Ми сказали ’дякуємо, мамо’
Морковку дай• 13 апреля в 17:53
Ответ дляХуАнита
мій майбутній чоловік,коли зустрічались, це було на початку 2000х, мене потролів на 8 березня - подарував великий красивий червоний пакет з надписом Dior з прив´язаними кульками- сердечками...я як побачила офігєла від щасття! Відкриваю пакет, а там тефлонова сковорідка Tefal ...я в розпачі, а хлопець: ’не засмучуйся, вона коштовна, будеш в майбутньому, мені, котлети жарити’
Краля-Галя• 13 апреля в 22:08
Ответ дляМорковку дай
Мне так будущий муж сережки подарил при непроколотых ушах