Викачую яйцями• 20 мая 2024

Доброго дня, пробачте що вношу свою проблему, але хочу порадитись з Вами

Проживаю на Західній , маю невеличку пекарню, важко але працюю, попит є. Наданий час настала проблема з кадрами, одні виїхали інші ( хлопці) бояться йти ( я це добре розумію ) і все впало на плечі мені . Я вже так втомилась, ще й світло почали виключати, в основному працюю вночі, вдень лягти кімарнути часу не має. Думаю може не рвати шкіру , виїхати з донькою і пробувати закордоном себе прилаштувати , роботи не боюсь жодної, може вдасться щось відкрити там?
Результат:
вже голосів: 173
87 (50.29%) Залишитись і ще терпіти
86 (49.71%) Виїхати і пробувати закордоном
Уходя дверю не хлопать• 20 мая 2024
Ответ дляWill_Be...
Стиль переписки - интимная или не интимная, сотрудники выбирают сами. Эротическая, обычно, долго не длится, потому, есть смысл, все же, быть разносторонним человеком, уметь поддержать диалог и про спорт и про политику, и бытовые темы обсудить.
І показати голе тіло
Айболитная• 20 мая 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Давала, приходять , а толку нуль. Мабуть буду йти в технікуми і пробувати зі студентів щось ліпити
Вірно. Беріть студента та обучайте його на помічника вам
Will_Be...• 20 мая 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
І показати голе тіло
как можно показать СВОЕ голое тело, если переписки ведутся от ЧУЖИХ женских анкет? Там фото и данные других девушек.
Will_Be...• 20 мая 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
А почему раз в год? Если вы ФОП, то раз в год отчет, налоги ежемесячно и поквартально
Фоп и физлицо - это разные понятия. Откройте налоговый кодекс, почитайте. АААААА, достали - гуглите ’НДФЛ’ - там все понятно пишут.
Will_Be...• 20 мая 2024
Ответ дляТоптунша
Да, я уже прочла выше. А на каком языке общаетесь? Обязательно ли знание английского?
Общение на русском. Англ - это плюс, но не обязаловка, так как во-первых, есть клиенты пишущие на других языках, вплоть до японского, а во-вторых, люди давно придумали гугл-переводчик)
Will_Be...• 20 мая 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
не всі готові піти на шахрайство і у людей можуть бути хоча би якісь моральні принципи...
В чем заключается ’мошенничество’? Вы не первая, кто это говорит, но, вот, ни одна не объяснила в чем оно заключается.
Мамаша в бигудях• 20 мая 2024
Ответ дляTammy21
Вам треба скласти детальний бізнес план. До цього проконсультуватися з місцевими податковими консультантами, юристами, узнати які саме умови для відкриття пекарні в конкретній країні. Все добре прорахувати, закласти подушку безпеки, чесно собі відповісти на які компроміси ви готові піти, якщо з першого разу не вийде. До всього цього усі роздуми -- лише фантазія.
+100
Плюс деякі країни дофінансовують дрібний бізнес навіть без громадянства ( Польща наприклад )
Просериарила молодость• 20 мая 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Що мене ще тут тримає, тому що я маю обв’язок , кожен день випічка йде для ресторанів, кафе, також крамнички і це мої постійні клієнти .
Тоді це дивно. Дайте норм зарплату і графік і будете вибирати. 1000грн за 12 год тяжкої роботи якби малувато.
Вільний митець• 20 мая 2024
Ну змінити країну то кардинальний крок, треба думати і готуватись. Для бізнесу треба багато стартового капіталу і ніхто вам кредит не даватиме в банку, його тільки дають тим, в кого нерухомість, багато грошей, постійне місце проживання в країні і тд. Це не неймовірно, але і не буде швидко і просто.

А от на дому в нас дівчата оформили дозволи всі і печуть торти, іншу випічку. Не знаю яким попитом воно серед місцевих користується, але українці точно купують в них, бо місцеві солодощі і випічка то жах.
Нічний дожор• 20 мая 2024
Ответ дляWill_Be...
Кто вас достал? Это вы на один и тот же пост дважды отвечаете. Это от переутомления?
Will_Be...• 20 мая 2024
Ответ дляНічний дожор
По ходу да))) Наверное, кофейку надо.
Уходя дверю не хлопать• 20 мая 2024
Ответ дляВільний митець

а по марафону хоп і легко, переселенці відкрили кав´ярню
Уходя дверю не хлопать• 20 мая 2024
Ответ дляWill_Be...
І ви ще питаєте про шахрайство, все зрозуміло
Вільний митець• 20 мая 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ну то може відкривали ті що давно живуть. Бо в нас теж так декілька бізнесів тут відкрилось нещодавно і всі «гляньте які наші біженці молодці». А виявилось що власники вже 5-6 років в Канаді живуть.
Ну або в когось гарний запас грошей на відкриття був ще до цього.
Хоча ж навіть всі дозволи, папери позбирати, купити кухонне приладдя то теж час, воно так швидко все не робиться закордоном.
Уходя дверю не хлопать• 20 мая 2024
Ответ дляWill_Be...
Веду переписки от женских готовых анкет с мужчинами иностранцами. Да - это могут делать все, и с любой точки мира, главное - что бы был ПК.
вы його надаєте і обслуговуєте, як це роблять інші роботодавці? Пк потрібен не простенької моделі до речі
Уходя дверю не хлопать• 20 мая 2024
Ответ дляБензопирен
А що ви робите і в якій країні і чи всі зможуть це робити?
не ведіться....
Will_Be...• 20 мая 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Нет, ПК мы не предоставляем. Вы же не предоставляете швее, которая для Вас костюм шьет, швейные принадлежности? А Пк нужен самый среднестатистический. Если Вы со своего можете смотреть ютуб, и когда-нибудь играли в ферму - то он вполне подходит. Например, такой.
Уходя дверю не хлопать• 20 мая 2024
Ответ дляWill_Be...
зрівняли хер з пальцем
Will_Be...• 20 мая 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
зрівняли хер з пальцем
А что не так? Вы, тоже, швее платите за её работу с Вашими материалами, и по Вашему заказу, как здесь. А она, уже, хоть руками, хоть ногами, выполняет поставленную задачу, используя свои инструменты - ножницы, иголки, оверлоки, нитки и пр.
НаливайКа• 20 мая 2024
Ответ дляWill_Be...
А я смотрю, у работодателей плохо не с людьми, а с желанием платить. Вон, в моем городе ищут фасовщика. Зп - 8 500, при этом, они не рассматривают на вакансию людей, ниже, чем с незаконченным высшим.
В моєму місті так само.
Фасовщики в нічні зміни - 15-17тис з/п.
Пекарі - від 600грн (теж нічні зміни).
То куди йти , якщо навіть на зйом не вистачить
Will_Be...• 20 мая 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Так, а шахрайство в чем? Девушки дают нам фото и разрешение вести общение от их имени, с клиентов никто не берет подарков или денег ’на билет’, встреч не обещают, а для трепа по интернету можно установить любую аватарку. Хоть Анжелину Джоли, хоть Элтона Джона.
НаливайКа• 20 мая 2024
Ответ дляWill_Be...
Что бы Вы там не триндели, а моя работа вполне достойно оплачивается - под 1000 евро в месяц, никаких сложностей, свободный график работы, и возможность работы из любой точки мира, в отличии от того, что предлагает процентов 70 работодателей в Украине.
Навчіть чи розкажіть як знайти таку роботу
Will_Be...• 20 мая 2024
Ответ дляНаливайКа
Самое простое - напишите мне в ЛС я расскажу подробнее что и как с работой, помогу зарегистрироваться.) Но Вы можете и более сложный путь выбрать - в Тг группах про работу, на сайтах по поиску работы попадаются такие вакансии, пару раз в ФБ вылазила реклама.
Кудряшка Сью• 20 мая 2024
Ответ дляпразники не помню
Да просто стереотип, что после ВО более старательные, интеллигентные и дисциплинированные послушные работники, мол раз учились это показатель. А если уборщицу-дворница-фасовщицу ищет женщина лишь с аттестатом то у многих куча подозрений что не так что-то с ней и биографией, пить будет и прочее. Такое слышала от знакомой, хотя по логике наоборот что с дипломом ВО делать в уборщицах?
Перебиться. Работала в декрете два часа в день, имела 400 дол в месяц на карманньіе расходьі
ЖенаАйтишнеГа• 20 мая 2024
Відкрити вдасться. А от пройти ліцензування, офіційно оформити працівників і, особливо, мати мережу соц за,язків і контактів - ні.

Хочете спробувати, спробуйте. Я б не розраховувала на це. Більша ймовірність, що ви до когось у найми підете, а не хтось до вас.
ПесиКот• 20 мая 2024
Ответ дляWill_Be...
Ну, смотрите, если с автором не хотят работать, значит, что-то не так, верно? Самое простое, я говорила - несоответствие соотношения оплата/труд, автор утверждает, что у неё нормально платят - от 500 до 1000 за смену. Но, если это за смену в 12 часов - то ни о чем, так же, как и если за смену в 8 часов, но с выходом 3 раза в месяц.
Так і є. В мене сестра зараз шукає роботу. Подзвонила за вакансію працівник на роздачу’ в їдальню. Їм потрібна людина на роздачу зі знанням касового апарату з 8-00 до 18-00, три рази в тиждень. Знаєте яка оплата? 400 гривень зміна. Ось мені цікаво, хто піде туди ? А потім кажуть, нема людей, ніхто не хоче працювати. Але це не робота, це рабство.
Виниловая пластинка• 20 мая 2024
Ответ дляБілка в колесі
Автор, а у ваших пекарей хоть 1000 грн в день есть?
я преподаватель и у меня нет ЗП аж 1000грн в день. вы смеетесь?
Виниловая пластинка• 20 мая 2024
Ответ дляВикачую яйцями
наші дівчата студентки працювали так в пекарні, були задоволені, тому це хороший варіант
Из Кукуева я• 20 мая 2024
Ответ дляWill_Be...
В мене зп від 20 + відсоток, 40 можна заробити, якщо навіть нікуди не їздити, а хоч би на телефоні працювати. Кандидатів 0.
Санта Барбара• 20 мая 2024
Ответ дляWill_Be...
Чукча не читатель, чукча писатель это о вас
Автор писала, что пекарь получает 1000 в день