ЖующаЯКонфету• 20 мая 2024
Sinsay. Одяг до року, повномірні чи навпаки?
Хочу замовити онлайн шорти , ромпери і тд на літо. Дитині майже 9 місяців, зріст 74.
Брати розмір 74, чи вже 80?
По відгукам різне пишуть
Брати розмір 74, чи вже 80?
По відгукам різне пишуть
ЖующаЯКонфету
• 20 мая 2024
Ответ дляНічний дожор
Мой в 9 уже 74. Беру 80, ему 74 впритык.
А ромпери, шорти , лосини. Теж можна вже 80 брати ?
Мене цікавить літня колекція, дивлюсь поки розміри є ще
Нічний дожор• 20 мая 2024
Ответ дляНепонятно
Синсей это помойка
Ну, мне там тоже не нравится качество одежды. Но младенцам с их скоростью роста на 2-3 месяца пойдёт.
Просто болталка• 20 мая 2024
Я би брала більше. А взагалі, залежить від моделі. Ось в мене в доньки є 104,110 і 116 навіть ,із сінсей.
Та легко!• 20 мая 2024
Ответ дляНепонятно
Синсей это помойка
Не знаю, взяла х/б футболки так, щоб поносити сезон і викинути,- а їм вже другий рік хоч би що. Може, у вас порошок поганий, чи машинка псує речі ?