Якщо ще й Лівий берег, то взагалі буде супер.
Заздалегідь дякую!
Ответ дляВареничніца
Таролог
ну, в принципі ратолог може бути і тарологом за сумісництвом
Ответ дляНевловимий Джо
А навіщо морській свині таролог?
свинці потрібен як раз ратолог, тобто терапевт по нашому
Невловимий Джо• 20 мая 2024
Ответ дляSerezhkina
Вибачте я не так прочитала, уже по коментах зрозуміла, мозок літери переставив 🥴
Ответ дляВсе буде
я дивилась, але там дуже старі теми((
Джинци на Флісі• 20 мая 2024
Ответ дляШпондєр
Той хто лікує гризунів
Я спочатку прочитала грузинів
Весела бджілка• 20 мая 2024
Киев
Клиника Vet.ua
тел. (044) 229-39-39, (044) 513-10-18, (068) 413-00-51
(Доп. информация: Работают круглосуточно и без выходных).
Врач: Гардини Кристина Эдуардовна. Крысовод, хороший врач. *******************************************************
КЛИНИКА RATVET адрес : Крушельницкой, 15 (м.Позняки или Харьковская, 15 минут от метро пешком). тел: 063-40-240-81 (звонить с 11 до 17, в остальное время лучше писать в любой мессенджер).
Врач: Ванина Александра Олеговна.
******************************************************************** Клиника ’Артвет’ -Киев, ул. Антоновича 125 Печерск
Цены:
тел: 066 037-91-99; 331-54-81. Работают с 9-00до 21-00
Врач: Коновалова Алина Александровна ***********************************************************************
**Клиника ’Алден-Вет’ ул. Героев Днепра, 18, Оболонский ** ** **тел.: (044) 489-94-01, (044) 489-94-02, (093) 360-48-60
Врач Черная Екатерина Сергеевна
Врач, к которому можно обратиться с любой проблемой у крысы, назначения адекватные, опыта много. ***********************************************************************
**Клиника ’Extra-Vet’ бульвар Леси Украинки 15 **
Цены: ** **тел: 066 037-91-99; 331-54-81. Работают с 9-00 до 21-00
Врач Паламарчук Арсений Николаевич ***********************************************************************
Клиника ’Зоолюкс’
Врач : Оласюк Екатерина
Клиника Vet.ua
Врач: Ванина Александра Олеговна.
Цены:
Врач Черная Екатерина Сергеевна
Клиника ’Зоолюкс’
Врач : Оласюк Екатерина
Весела бджілка• 20 мая 2024
Я лично была у Паламарчука Арсения Николаевича. Были и с свинкой, и с мышками. Прекрасный специалист. Цены у него ниже, а врач такой же прекрасный как и другие из моего списка.
Пасти Ла• 21 мая 2024
Якщо лівий берег
Ratvet , Крушельницької 15 ( лікар Ваніна О.О)
Якщо правий
Шабульдо Катерина, genesis vetclinik
Перевірені ратологи
Не несіть до звичайних ветеринарів
Якщо правий
Шабульдо Катерина, genesis vetclinik
Перевірені ратологи
Не несіть до звичайних ветеринарів
Всім дуже дякую!
Свинка та й взагалі гризун в нас вперше в домі, так багато речей особливих в їх догляді. Голова обертом.Свинку покинули хазяї, мы її забрали до себе. Ніколи не думала, що ця тваринка може бути ніжною та комунікабельною.
Ответ дляПасти Ла
Якщо лівий берег
Якщо правий
Шабульдо Катерина, genesis vetclinik
Перевірені ратологи
Не несіть до звичайних ветеринарів
Якщо правий
Шабульдо Катерина, genesis vetclinik
Перевірені ратологи
Не несіть до звичайних ветеринарів
звісно!
я знаю, що й для птахів окремі є фахівці.
І гризуни лікуються і спостерігаються окремими лікарями.
Пасти Ла• 22 мая 2024
Ответ дляSerezhkina
звісно!
Так,вірно!
Ми стоїмо на обліку в ратвет на Крушельницької