Видящие_помогите• Изменено 20 мая 2024
Не відповідати на незнайомі номери - це дивно?
.
Результат:
вже голосів:
128 (75.74%)
Ні
33 (19.53%)
Так
8 (4.73%)
Тиць
Ищу-брожу• 20 мая 2024
Ответ дляЖелезобетон
Що показала?
Что надо брать трубку, даже если звонят с незнакомых номеров
Топтунша• 20 мая 2024
Ответ дляБолеИменее
Ви ніколи нічого не продавали на ОЛХ, наприклад?
Я убрала свой телефон с олх, всё пишут или когда просят номер, тогда даю. Для самовывоза например
БолеИменее• 20 мая 2024
Ответ дляЧорт і Шо
В переписке только.
Багато людей не пише, а саме звонять. Куплять в того, хто перший відповість
Железобетон• 20 мая 2024
Ответ дляБолеИменее
Дитина впала з велосипеда, в шоці, плаче, мені подзвонила жінка, яка була поряд, сказала де, і я прибігла. Це не допомога по вашому?
Дитина диктувала ваш номер незнайомій жінці, замість того, щоб набрати з свого телефону?
Железобетон• 20 мая 2024
Ответ дляИщу-брожу
Для чого?
Скользкая• 20 мая 2024
Не отвечаю на незнакомые, если рядом все члены семьи. Если кто-то не рядом, отвечу
БолеИменее• 20 мая 2024
Ответ дляЖелезобетон
Так. Плакав, сам не міг говорити
Щебетушка• 20 мая 2024
Для мене це не дивно, я працюю на держслужбі на прийомі люде , дзвонять всі , щоб щось попросити , тому не беру
Железобетон• 20 мая 2024
Ответ дляБолеИменее
Так. Плакав, сам не міг говорити
Сам не міг говорити, але диктував номер?
Видящие_помогите
• 20 мая 2024
Ответ дляБолеИменее
Так. Плакав, сам не міг говорити
А скільки років дитині?
Ищу-брожу• 20 мая 2024
Ответ дляЖелезобетон
Ну ясно же, что женщина позвонила с телефона ребенка
БолеИменее• 20 мая 2024
Ответ дляЖелезобетон
Жінка знайшла в його телефоні мій номер. Мама.
Ищу-брожу• 20 мая 2024
Ответ дляЖелезобетон
Для чого?
Потому что могут звонить из поликлиники или другой государственной инстанции
Яичница с беконом• 20 мая 2024
Я за границей. Заказала укр номер для интернета. Мне на него кто-то звонит. Зачем мне брать трубку, если этот номер я нигде не светила и ни одному человеку его не давала?
Железобетон• 20 мая 2024
Ответ дляИщу-брожу
Ну то це не незнайомий номер, в чому проблема?
Не кую, не мелю• 20 мая 2024
Ответ дляБолеИменее
Чому він сам не подзвонив і звідки та жінка знала ваш номер? Якщо дитина була в шоці і не могла подзвонити вам, то і номер би вона чужій бабі не продиктувала. Троляка
Люблю кетчуп• 20 мая 2024
Якщо не бере, значить є від кого ховатись, типу кредиторів чи щось подібне. Нічого дивного, але я б свої висновки зробила.
Не кую, не мелю• 20 мая 2024
Ответ дляИщу-брожу
То це вже не незнайомий номер
Железобетон• 20 мая 2024
Ответ дляБолеИменее
Щось у вас не в´яжеться , дитина розблокувала свій телефон , але при цьому жінка перенабирала номер вручну , замість того, щоб швидко набрати з телефону дитини?
Чорт і Шо• 20 мая 2024
Ответ дляБолеИменее
Это не мои заботы. В переписке вещи улетают только так. Подруги продают, то они и в 12 ночи общаются с покупателями, и в час ночи. Приторможеных хватает.
Железобетон• 20 мая 2024
Ответ дляИщу-брожу
Не можуть , на чекаю жодних дзвінків, офіційні інстанції пишуть, якщо я якийсь запит подала
БолеИменее• 20 мая 2024
Ответ дляЖелезобетон
В нього грошей не було на рахунку
Люблю кетчуп• 20 мая 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Я дзвонила мамі товариша мого сина з спорт. секції. Він м’яча загубив і хотів попередити, що затримається бо хоче пошукати м’яча. А грошей на телефоні не було у нього. То надиктував мені номер і каже подзвоніть мамі скажіть )))) I побігли десь з моїм. Ну нічого, подзвонила, поспілкувались, посміялись. Добре що мама не з переляканих. А так би сиділа чекала малого свого, поки той м’яча знайде.
Железобетон• 20 мая 2024
Ответ дляБолеИменее
В нього грошей не було на рахунку
Ну це вже ваша безвідповідальність , як дитина сама гуляє без грошей на рахунку в ще й спокійно віддає свій телефон незнайомій людині?
Ищу-брожу• 20 мая 2024
Ответ дляБолеИменее
Моя тетя недавно продала кожаный плащ. Покупательница договаривалась о встрече по переписке
Ищу-брожу• 20 мая 2024
Ответ дляЖелезобетон
Мне звонили
БолеИменее• 20 мая 2024
Ответ дляЖелезобетон
Добре, що ваша головна турбота, перевірити щоб гроши в дітей були на рахунках
Железобетон• 20 мая 2024
Ответ дляБолеИменее
Не потрібно перевіряти, автоматично поповнюється з мого рахунку кожного місяця